Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Mennyien vagytok akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Mennyien vagytok akik azt hangoztatták, hogy elég egy átlagos pénisz vagy kisebb, de utána "megraktak" títeket rendesen egy átlag felettivel és már csak a nagyot kivánjátok?

Figyelt kérdés
Tegnap buliban voltam és ott hallottam 3 nőt erről beszélgetni és mindhárman így voltak vele.
2018. dec. 8. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Én visszasírtam az átlagosat.
2018. dec. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem voltam még átlag felettivel.
2018. dec. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%

Én egy időben mindig sörös üveggel dugtam magam és függō lettem.

Leszoktam róla, és már újra van orgazmusom átlagos mérettől is, de azért a kocsmákban mindig felizgulok.

2018. dec. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Voltam egy olyan pasival akinek átlag feletti szerszáma van. Hát nem a szerszámával volt gond. Inkább azzal h annyira elvolt szálva attól h neki nagy, h azt gondolta ez egyenes út az orgazmusomhoz. Baromi nagyot tévedett. Kicsit fájt is, béna is volt.....

Szóval ő tipikzs az a pasi, akinek hiába nagy, de használni nem tudja!!!

Szörnyű élmény volt.


Volt olyan is aki ügyes is vokt, a pálca is igen méretes volt. Vele csak a személyiségünk nem illett össze. A szexel nem volt gond. De nem okozott ezek után problémát egy kissebb, átlagos hímtaggal rendelkezővel ösdzebújni és élvezni a szexet

2018. dec. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pont urálom a nagyot, kiproltam vele, a kisebb sokkal elvezetesbv
2018. dec. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos nekem az lett amit a kérdésbe írtál. 2 évig volt egy pasim akinek olyan 12cm lehetett kb. Igazából akkoriban ez nem is zavart hiszen vele vesztettem el aztán voltam 1-2 pasival akiknek max 14-15 lehetett. Nem igazán élveztem... addig a napig amíg ki nem probáltam egy jó vastag 20 centissel. Lehet nevezni bárminek. Bunkónak, szemétnek, ribizlinek, libának de én azzal a mérettel annyira sok orgazmust átéltem h azóta 18 alá nem megyek pedig elég szűk vagyok. De ettől még biztosan tudom h sok lány meg utálja a a nagyot és csak átlagossal vagy kisebbel szereti csinálni.
2018. dec. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én páromnak is elég nagy van. Volt kisebbel is dolgom, de én is a mostanit élvezem a legjobban. Ha kisebb lesz annak, akivel esetleg utána leszek...az rossz lesz. :(
2018. dec. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Még nem találkoztam olyan lánnyal, aki az ujjyazás-nyalás kompozíciómtól ne tudott volna elélvezni. de olyannal sokkal, akik panaszkodtak a nagyfarkú elődökre. Nekem 15 cm-es van, átlagos.
2018. dec. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%

Én mindig is a kicsit kedveltem. Szűk a puncim. Inkább legyen kicsi mint átlagos. Pasimnak is kicsi van. Egyszer keményen popsiba toltak egy naggyal. Azóta tudom , hogy oda viszont csak a nagy való.

Magam se értem ezt.

Ne írjatok privát

2019. ápr. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!