Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! van aki nem szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! van aki nem szereti ha nyalják? ha igen miért nem?

Figyelt kérdés
2021. nov. 23. 13:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%

1. Vallásosok között van, akinek azt tanították, hogy az orális szex bűn.


2. Ha valakinek negatív élménye volt, pl. a partner durva volt, akkor tartózkodhat tőle.


Ezeken kívül lehet még egy pár százalék egyéb ok miatt.


De szerintem 95%-uk szereti, ha csinálják neki.

2021. nov. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Én például imádom.
2021. nov. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%

🤘Jelen 🤘

Egyrészt kicsit sem élvezem

Sokszor röhögőgörcsöt kapok közben, ahogy a pali lefetyel ott, mint egy kiskutya

Manapság a pasik normálisan ujjazni és dugni sem tudnak. Éppen majd a nyalogatástól fogok elélvezni?

2021. nov. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Van igen
2021. nov. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

#3


Az valóban igaz, hogy elég gáz az, ha egy pasi lefetyel, mint egy kutya (többségük feltehetően ilyen). A szex művészet, és aki kutya módra nyal, az szarul csinálja. De azért, mert számos pasi ilyen béna, még ne ítéld el az orális szexet.


Nina Hartley szexoktató is, ami már önmagában jelzi, hogy a jó szexet is tanulni kell.

2021. nov. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Én nem szeretem. Előző barátom nagyon durván csinálta, úgy, hogy nekem nem volt jó. Szóltam neki, akkor sértődés volt. Aztán valahogy ez megmaradt a későbbiekben, nem nagyon szeretem ha nyalnak.
2021. nov. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
8%

Volt aki nem szerette. Mondtam neki álljon már le a rinyálással, lazuljon el. Megszeretettem vele, annyira jól csinálom

23F

4x testépítő bajnok

2021. nov. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
a 4x testépítő bajnok az nagyon kellet a végére. Ezt mire kellett?
2021. nov. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

#3 vagyok. A jó szexet nem kell tanulni, az ösztönösen jön, és odafigyeléssel lesz tökéletes.

Az az érdekes, hogy eddig azok voltak a legkutyaütőbbek nyalás terén, akik fennhangon hirdették, hogy biztos azért nem élvezem, mert szar volt a pasi akivel próbáltam…

2021. nov. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én ilyen vagyok.

Az oka pedig az, hogy kb semmit se érzek így, nekem ez teljesen semleges érzés:D (mielött valaki aztal jönne, hogy jaj még senki nem csinálta jól: nem erről van szó plusz volt már pár partnerem..)

Sokkal jobban élvezem az ujjazást és magát a behatolást. Attól vagyok igazán nedves.

Van még egy olyan oka is, hogy sub vagyok és nekem nem tetszik, ha egy férfi nyal, mert úgy érzem, hogy alárendelődik nekem.

Tehát nálam pszichés és fizikai oka is van egyszerre. Remélem majd ha lesz párom, neki nem lesz ez gond. Sajnos tisztában vagyok vele, hogy sok férfi kifejezetten igényli, mert szereti csinálni. Mivel nem fáj, el tudnám viselni, de kérdés most azzal mennyivel lennénk előrébb, ha néha benne lennék, de annyira nem élvezném csak feküdnék ott vagy megjátszom magam. Egyik se lenne túl jó megoldás.

2021. nov. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!