Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lány részéről az már egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány részéről az már egy bizalom, hogy hagyja nekem az anált első együttlétnél, vagy ehhez semmi köze a bizalomhoz?

Figyelt kérdés
még mielőtt jönnétek a "Ez nem így megy, rá kell készülni" Persze néha kicsit újjal azért rásegítettem, de folytattam a szexet, majd finoman betettem oda is, és elkezdtem, pedig állítólag nincs odáig érte, de én nem kérdeztem csak csináltam, amúgysem túl nagy, plusz ha mondta volna hogy ne, akkor nyilván nem tettem volna, de amúgysem volt fájdalmas neki és csak pár perc erejéig ment így. De mondom ha mondja akkor nem teszem, ennyire tisztelem a nőket.
2021. nov. 23. 13:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Bizalom része hát, sokaknak nem hagyják, de ha velem vannak nagyrésze mindig azt mondja: "Azt csinálsz amit akarsz, csak kezdd már el"


23F

Testépítő bajnok

2021. nov. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszi


23F

Erőemelő bajnok

2021. nov. 23. 14:18
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ostobaságnak nevezném.
2021. nov. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
miért is?
2021. nov. 23. 14:33
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vagyis részben, mert a bizalomról kellene hogy szóljon, de ma már inkább átment egyfajta megfelelési kényszerbe, mert a legtöbb lány azért megy bele, mert fél hogy elhagyja a pasija.
2021. nov. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
Undorító kis féreg vagy:)
2021. nov. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem az olyanokat, akik azonnal a lány fenekének esnek neki. Nem mondom, hogy nem lehet vele feldobni néha a szexet, de már lassan úgy látom a fiataloknál, hogy a jövő pinája a segg. Furcsa..
2021. nov. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
ki mondta hogy egyből??Ez nagyon nem így volt?
2021. nov. 23. 14:38
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy én egyszer gumi nélküli anális szextől olyan prosztata gyulladást kaptam, hogy sokáig kínlódtam vele, az óta csak kettős behatolásnál dugom popsiba és akkor is csak gumiban.
2021. nov. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
ettől én is tartottam utólag, de nem érzékeltem semmilyen problémát szerencsére utólag sem.
2021. nov. 23. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!