Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvalt nok, ti hogyan tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvalt nok, ti hogyan tudtok ujra bizni a tapasztalatok ellenere?

Figyelt kérdés

ez a kerdes kifejezetten csak noknek szolna, megkoszonnem ha kort is irnatok.


kiskoromban, amig a szuleimmel eltem rendszeres volt a veszekedeseiknel, hogy apam fenyegette anyam, hogy ha nem tetszik neki valami kiteszi a lakasbol. (mikor vettek kozosen fizettek, viszont apamnak akkor lett oroksege igy egy millioval tobbet adott bele mint anyum es az o nevere kerult) a komolyabb, tobb napos veszekedeseknel mikor anyumnak a szuleihez kellett mennie hogy egyaltalan aludni tudjon, elotte mindig elvette tole a targyakat amiket tole kapott ajandekba. a telefonjat amit szuletesnapjara kapott, a karorajat, illetve megesett az is, hogy kiszorta a penzt a penztarcajabol amit meg evfordulora vett neki es azt is elvette. (nem c type csalad vagyunk, akarmilyen hihetetlen is irodaban dolgoznak mindketten) a vegen kibekulesnel mindig visszaadta es a kovetkezo veszekedesnel kezdodott elolrol. olyan is elofordult egyszer, hogy anyamnak kipotolt valamit amit meg akart venni, es veszekedesnel felkapta anyam bankkartyajat es levett rola annyi kezpenzt amennyit elotte beleadott a vasarlasba.

persze tudom ez nagyon extrem eset, viszont annyira megsem. toluk 18 evesen elkerultem az akkori baratomhoz akivel 4 evet voltunk egyutt osszesen es mikor szakitottam vele nagyjabol ugyanezt megprobalta megcsinalni velem. mindent visszakert amit nekem vett, meg a paplant is visszakerte amiben akkor aludtam mivel azt o vette ajandekba. ahogy korulnezek a vilagban azt latom, hogy nem vagyunk annyira kiveteles eset, szinte minden ferfi ezt csinalja valasnal. akkor is ha elsore aranyosnak es torodonek tunnek, vagy ha bekeben valnak el. en is igy voltam a volt baratommal akire az eletem is rabiztam volna, es szakitas utan is rengeteg mindenben segitettem addig a pontig amig nem kezdte el visszakovetelni a dolgokat amiket "ajandekba" adott. valahogy ujra es ujra bebizonyosodik szamomra az, hogy nekik csak addig ajandek az ajandek amig ugy gondoljak, utana szepen legyen minden visszaadva es visszaperkalva es amin fele fele aranyban osztozkodunk a vegen azt is megprobaljak valahogy elvenni. emiatt eleg rossz beidegzodeseim lettek a penzrol es a kapcsolatokrol, azota sem volt tartos kapcsolatom mivel sosem mernek valakivel osszekoltozni, mindenkinek kinyilvanitom hogy nem szeretem az ajandekokat de ha megis kapok valamit ami nem etel bontatlanul eltarolom hogy kesobb ne lehessen felhozni ellenem. ez eddig mindig vissza is kerult hozzajuk mikor vege volt a dolognak. ennek ellenere azt latom, hogy a nok nagy resze tul van ugyanezeken amiken en, megis valahogy sokkal konnyebben biznak, belemennek ezekbe a helyzetekbe amik nekem mar evek ota elkepzelhetetlennek tunnek.

nok, ti hogy eltetek meg ezeket az esemenyeket, ha megsem feltek ujra es ujra belemenni? hogy lehetne nekem is eleg batorsagom ujra ilyen sebezheto helyzetbe kerulni es megkockaztatni a stabilitasom, a lakhatasom?

elore is koszonok minden valaszt!



2020. júl. 31. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszeruen nemet mondok ennyi a truk

Ha ajandek volt nem adom vissza mert en sem kerem vissza amit adtam mert ajandek

Ennyi.

2020. júl. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem volt ilyen. A férjem nagyon alamuszi volt bizonyos dolgokban, amiért nem kicsit ki voltam akadva, pláne amikor újabb és újabb derült ki... viszont az anyagiakat később tudtuk értelmesen rendezni, ajándékot meg egyikünk sem kért vissza (sőt inkább pont egymás fejéhez vágtuk, hogy "ez se kell tőled", amíg még dúltak a kedélyek, de aztán csak lenyugodtunk - vagy egy fél évre rá:D)
2020. júl. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem ugy csalt meg, hogy koztunk tobbe kevesbe minden rendben volt, tamogattam amiben tudtam, egyaltalan nem kellett a hazassagbol menekulnie mashoz, tenyleg igyekeztem normalis megerto feleseg lenni,nagyon szerettem ot, igy amikor kiderult hogy honapok ota csal, elmentem ugyan pszichologushoz atbeszelni, de vele sem lettunk okosabbak hogy en konkretan hol rontottam el. Sejteseim voltak azert, de amikor a ferjemnel rakerdeztem, azt mondta h nem ezek miatt valunk. Merthogy megcsalas kiderulesetol szamitva 3hetre szet is koltoztunk, a lany bekoltozott hozza. En szules elott voltam ekkor 2 honappal.


Ertheto h amikor ujra beleszerettem valakibe, nagyon nehez volt elhinnem hogy eleg vagyok, eleg leszek. Idovel osszekoltoztunk es en figyeltem a jeleket amiket elozoleg nem vettem eszre elegge. De a jelek nem jottek.

Az elso 1-2evben meg volt par gyomorideges ejszakam hogy vajon ott es azokkal van akikkel mondja? Vajon az uzleti utakon lefekszik a kolleganojevel, tudvan hogy elozo fonoknoje a szeretoje volt stb. De az elmult 6 evben egyetlen fullentesen, sunnyogason vagy feligazsagon sem kaptam rajta. Mindig korrekt, tamogato volt, nyilt lapokkal jatszott es ereztem/erzem hogy csak ram koncentral.

Vegul felretettem az osszes gorcsomet es bevallaltam a kozos babat, veszesen kozeleg az a buvos 7.honap amikor anno pofara lettem ejtve es terhesen kellett uj eletet kezdenem, de nem felek. Bizok benne hogy ketszer nem csap ugyanoda a villam es latom h haverozas/maszkalas helyett epp a hazunk felujitasan porog ezerrel, a kozos jovonkbe invesztal. A kapcsolatban en ugyanugy viselkedek, egyszeruen (remelem) megtalaltam azt az embert aki ezt ertekeli es halas erte. Mazlim volt masodjara, semmi tobb.

2020. aug. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egyelőre nem tudok bízni, úgyhogy én innentől kizárólag alkalmi vagy szigorúan különélő kapcsolatokban gondolkodom.

Soha többé nem szeretnék együtt élni senkivel.

2020. aug. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsőkörben! Tőlem csak egyszer kellene valamit vissza kérni, soha többet még egy gombot sem fogadnék el. Plusz az életemből is kivágnám! Bizalom!! Ha nincs, nem tudsz bízni akkor nagyon nehéz új életet kezdeni! Sok kapcsolaton csalódáson túl vagyok én is.. Én mindig hittem abban hogy vannak még normális szerethető férfiak! Ha nem így gondoltam volna akkor most nem lennék boldog a férjemmel! Most tudtam meg milyen érzés az hogy valaki engem szeret! Sajnos az élet párszor felmossa velünk a padlót mire eljön az akire mindig is vágytunk! Csak sokan nem mernek lépni, pénz, gyerek, egzisztencia és esélyt sem adnak arra hogy boldogabb életet éljenek!! Viszont hogy megtaláljuk azt akit keresünk, bízni, hinni kell és esélyt adni!! Nem szabad minden férfit meg bélyegezni.. Halgass a megérzésedre..
2020. aug. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hittem, hogy csak az exférjem ilyen lenyúlós, legalábbis váláskor rosszindulatú mindent magának akaró lett, holott én tettem bele többet. Megismertem utána egy férfit, aki meglopott ...szoval nekem itt veszett el a bizalmam. Senkivel nem akarok többé összeköltözni.

Megbízni nem akarok , nyitott szemmel járok, max társaságnak jjók.

2020. aug. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!