Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudok még magamnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok még magamnak orgazmust okozni?

Figyelt kérdés
Már vagy 2 éve kezdtem el felfedezni a testemet és azóta rendszeresen maszturbálok. Régebb csak a csiklómat használtam mostmár van, hogy egy ujjam bedugom a hüvelyembe mikor orgazmusom van. Viszont szerintem elég furcsán csinálom a csikló izgatást, mert rátszetem az ujjomat és fel le simogatom erősen, egyre gyorsabb tempóban. Attól tartok hogyha oda kerül a sor(ami még messze van, de akkor is) a partnerem nem fog tudni orgazmust okozni nekem. Szóval az lenne a kérdésem, hogy hogyan mozgassam az ujjam hogy másképp is lehessen orgazmusom? Vagy mit tegyek? Hogy csináljam?

2021. nov. 24. 20:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
6%
Bízd ezt egy tapasztalt fiúra inkább...khmm..jómagam.
2021. nov. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Miért nem elég az, ami van?
2021. nov. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%
Még egy unatkozó kisfiú. Trolloló.
2021. nov. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Miért? Ennyire hihetetlennek tűnik vagy mi? Nem vagyok troll és fiú sem, lány vagyok ember, ha nem lehet elhinni ne nézd és ne kommentelj, mert nem segítesz.
2021. nov. 24. 20:45
 5/17 anonim ***** válasza:
23%
Kamu a kérdés. Te ne tudnàd mi esik jól? Aludj inkabb pistike. Az ánuszod még mindig nem punci.
2021. nov. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Látom értelmezni sem tudod a kérdést, ha akarod privátba megírom az isntám aztán írj rám és akkor mond hogy fiú vagyok, bunkó.
2021. nov. 24. 20:57
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretnél pontosan? Nem jó az, ha simogatod magad majd, miközben tol a csávó? Mindenki ezt csinálja kb.
2021. nov. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Azzal van itt a probléma, hogy szerintem, majd nem fogja tudni nekem azt csinálni amit én magamnak, ezáltal örömöt sem okozhat:(
2021. nov. 24. 21:10
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
Megkéred, hogy finoman csinálja, te meg közben simogatod magad. Mi ezzel a probléma? Miért kell mindent neki csinálnia?
2021. nov. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mi a probléma ezzel a megoldással? :)
2021. nov. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!