Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » SZoktatok felvenni az együttlé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZoktatok felvenni az együttléteket videóra?

Figyelt kérdés

Mi annyira szeretnénk de a nagy hévben sose jut az eszünkbe. :D talán így is van jól. :)

Ha felveszitek, együtt nézitek meg vagy pont olyan alkalmakra jó amikor csak önkielegitetek?

Mit szoktatok felvenni?

Magát az aktust is vagy csak az orgazmusokat?


2021. nov. 25. 07:46
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Nekem a barátnőmék felvették amikor megcsalt. Azelőtt sosem csináltunk videót
2021. nov. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, együtt is van hogy nézzük meg külön is
2021. nov. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 THX84 ***** válasza:
Kíváncsi lennék, mennyi privátot kap a kérdező, hogy kamerásnak/fotósnak jelentkeznek.
2021. nov. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

volt barátnőmnél volt róla szó, de nem volt végül ilyen


akivel most összejárok szerintem simán belemenne, van is amit mondott is, hogy megmutathatnám neki hogyan látom, de nem csináltunk ilyet

2021. nov. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző barátom csinált videót néha de együtt nem néztük meg.
2021. nov. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem engedi az asszony, így csak a hokizást veszem fel néha poénból. Vicces viccanézni :)
2021. nov. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi már csináltunk a párommal :P
2021. nov. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én titokban csináltam még régebben, másik lánnyal. Termesztésen szakítás után töröltem őket.
2021. nov. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!