Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoktad együttlétekkor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktad együttlétekkor a férfi nevét ismételgetve nyögdécselni? Vagy ez csak olyan filmes dolog, amit senki nem csinál?

Figyelt kérdés
2021. nov. 9. 02:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Ha nagyon jó a szex igen. Bár én érdekes módon inkább maszturbálás alatt szoktam neveket mondani. (Nem ismerkedem)
2021. nov. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Hmm... van aki igen, sőt még úgy is jártam hogy a partnerem más nevét nyögte be közben 😅 (na ez a ciki - mondjuk nem a párom volt csak egy partner, szóval túlságosan nem érdekelt, csak magamban röhögtem rajta utólag)
2021. nov. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

Én nagyon szeretek egyébként is neveket használva kommunikálni, szóval szex közben is szoktam, igen, de csak akkor, mikor már nagyon össze vagyok nővé valakivel (2 partnerem volt eddig csak, és mindkettőnél kellett legalább fél év mire jól összehangolódtunk)

Amúgy 1 hónap szexuális élet után nem tudnék nevet használni, nem jönne a számra.

2021. nov. 9. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%

#3


Szerintem elég baj, hogy neked az ilyenekhez fél év kell. Sejtem, micsoda elvárásaid vannak, ha egy név kimondásához 6 hónap kell neked.

2021. nov. 9. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 mantis religiosa ***** válasza:
55%
#4! Ez adottság kérdése. Van aki neveket jegyez meg nehezen, van aki telefonszámokat.
2021. nov. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%
Az lenne a vicces ha szex közben nem a pasim nevét mondanám, hanem valaki másét. 😋
2021. nov. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem szoktam, de jópofa pavlovi kondícionálás lehetne:D legközelebb mikor csak kimondom a nevét, már áll a farka:DD
2021. nov. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem szoktam mondani a nevét. Bár én nem is beszélek szex közben. Ritkán orgazmuskor.
2021. nov. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%
Nem, meg úgy általában beszélni se szoktam. Szavak nélkül is értjük egymást, csak nyögni szoktam.
2021. nov. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%
Egyszer az exem be vett egy altatót, mert nem tudott aludni, és félálomban, amolyan bódult állapotban volt amikor b*sztam, és egy másik pasi nevét hajtogatta, de mondjuk engem felizgatott. Ideges lettem kicsit, és le vezettem rajta, toltam neki mint az állat idegből, kicsit folytogattam is ő meg annál jobban mondagatta, hogy Bence.. Bence.. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2021. nov. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!