Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan jelezzem felé, hogy le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezzem felé, hogy le szeretnék feküdni vele hogy ne tűnjön zaklatásnak? Lány vagyok.

Figyelt kérdés
Van egy munkatársam aki tetszik, de én csak szexet szeretnék. Nem tudom ő hogyan vélekedik efelől, hogyan deríthetem ki, hogy ne tűnjön zaklatásnak ha ő esetleg nem nyitott rá?
2021. nov. 25. 20:01
1 2
 1/11 StevenUp ***** válasza:
91%
Miért nem kérdezel rá? Vagy hívd át magadhoz... Ha ebből nem kapcsol akkor engedd el
2021. nov. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Kérdezz rá. Ez nem #metoo nyugi. Férfiak nem csinálnak ebből médiahisztit.
2021. nov. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Hívd át filmezni, abból értenek a pasik.
2021. nov. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Konkrétan hívd meg egy kávéra és kortyolgatás közben hívd át hétvégére magadhoz.

Ne kertelj, le fog esni neki.

2021. nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Kérdezd meg, mihez ért, mit tud megszerelni.

Bármit mond, mond azt, hogy PONT van nálad egy ilyen otthon, ami nem működik. Remélem bemondja az "atomtengeralattjárót" vagy az űrsiklót":) Akkor legalább egyértelmű, miért kell hozzád átmennie:D

2021. nov. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
Nekem miért nincs ilyen munkatársam!? Engem is hívhatna valaki szexelni! Egész nap tudnék egy jó csajjal!
2021. nov. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem nagy kunszt. Jó csajjal bárki tudna egész nap:)
2021. nov. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Széles mosoly, veszed a poénjait, elejtesz 1-2 kétértelmű pikáns megjegyzést feldobva a labdát hogy csapja le. Ha ez sem segít... akkor az év végi bulin berúgtok és megmondod kerek perec hogy bejön neked pasiként és nem lenne ellenedre ha nem csak kollegális viszony lenne köztetek 😂
2021. nov. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Istenem.... a férfiak nem olyanok mint a nők, nem fogják zaklatásnak venni..
2021. nov. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Legyél bátor, rámenős, egyértelmű.
2021. nov. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!