Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit eszik sok pasi a vékony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit eszik sok pasi a vékony hosszú combokon? Nekem az alacsonyabb, húsosabb lányok jönnek be.

Figyelt kérdés
Bennem lehet a hiba? El nem tudom képzelni mi a vonzó egy hosszú vékony női combban.
2021. nov. 26. 15:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
49%

Nekem pont forditva van. A fiús egészen laposmellű, vékony lanyok jönnek be. Feneke lehet az nem baj, de ne legyen az se nagy. A nunijuk is olyan sovány, vékony kis punci legyen ami csak egy kis rés, semmi más...

És legyenek magasak, mert én is 190 vagyok. Nem akarok hajolgatni.

2021. nov. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Például Britney Spears fiatalon. Rövid combok, nem zsíros, de húsos.
2021. nov. 26. 16:01
 13/22 anonim ***** válasza:
44%
Igen a modell alkat szerintem is undorító. Nincs is izgatóbb a löttyedt combnál és vádlinál. Főleg amikor fel akarod kapni a vállaidra aztán a hölgy kezdi elengedni magát te pedig térdre rogysz a súly alatt. Olyan romantikus.
2021. nov. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért van az, hogy van aki szereti a csípős kajákat, más meg nem tudja mi a jó abban, hogy éget, mar? Ízlésnek hívják a dolgot. S már a művelt rómaiak is tudták arról nem lehet vitát nyitni. Te se tedd, neked ez tetszik, másnak meg az. Mit zavar téged ha másnak az tetszik ami neked nem??? Ők sem akarnak rábeszélni arra, hogy neked meg ez vagy az tetszen jobban.
2021. nov. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem rábeszélni, csak azt hittem írnak olyat, hogy egy csontos p*ncit jobb d*gni, vagy hogy egy kisebb fenék az jobb kutyapózban.
2021. nov. 26. 16:23
 16/22 anonim ***** válasza:
63%

11-es vagyok. Minden testhelyzet könnyebb velük szerintem.


Pl. Simán az ölembe ültetem arccal felém, rá a szerszámomra, és kézzel tudom emelni, neki alig kell mozognia. Hátulról is egyertelműen könnyebb, és ha az arcom fölé gugol nem fulladok meg...

Szeretem felkapni. Ha a nyakamba ugrik simán körbe pördülök vele, nem rogyok térdre, vagy dőlök hanyatt.

Ha táncolunk pörgetni, megdönteni, felkapni nem jelent gondot.


De igazából nekem esztétikailag jön be. Nyáron áttetsző hosszú ruhát visel (ilyet kapott tőlem ajándékba) es a finom kis teste árnyékot vet rajta. Gyönyörű, finom, törékeny...

2021. nov. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
81%
Husi csajok jobbak 😋
2021. nov. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mi a legjobb? Hogy mindkettő baromi izgató. A 150 cm magas csajnak, feszes vaskos, rövid combjára is baromira feltudok izgulni, meg a 180 centi magas csak gyönyörű hosszú, nem kórosan vékony combjaira is. Mivel magas vagyok én is nagyon, előny, ha a csaj is magas.
2021. nov. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
36%

11/16

"A fiús egészen laposmellű, vékony lanyok jönnek be. Feneke lehet az nem baj, de ne legyen az se nagy. A nunijuk is olyan sovány, vékony kis punci legyen ami csak egy kis rés, semmi más..."

"De igazából nekem esztétikailag jön be. Nyáron áttetsző hosszú ruhát visel (ilyet kapott tőlem ajándékba) es a finom kis teste árnyékot vet rajta. Gyönyörű, finom, törékeny..."

látens pedo vagy, ez az igazság

2021. nov. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
#19 Ez új. Latens d*zinak már neveztek, de pedónak még nem. De ki kell ábrándítsalak, nem vonzanak a éretlen lányok...
2021. nov. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!