Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azon gondolkoztam hogy letezik...

Azon gondolkoztam hogy letezik e olyan hogy valaki alacsonyabb de hosszú lábai vannak?

Figyelt kérdés
Vagyis biztos letezik csak én nem láttam 😂 :D

2020. máj. 5. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van, egy csomóféle testalkat létezik.


Nekem pont hogy rövidek a lábaim a testem többi részéhez képest. Állva a legtöbb osztálytársamnál alacsonyabb vagyok, ülve viszont én vagyok a legmagasabb az osztályban :D

2020. máj. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Arányosan lehet neki hosszabb, de nyilván más jelent a hosszú egy 150 meg egy 180-190 centis valaki esetében.
2020. máj. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem alacsony vagyok, hanem atlagos, de hosszu karu, labu. Mindenki azt hiszi, hogy nagyon magas vagyok, nadragok altalaban rovidek. Nem torz vagyok, csak Barbie szeruen szocske.
2020. máj. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze. Én átlagos magasságú vagyok (165), de elég hosszú a lábam. Csodálkozni szoktak, hogy 3-as harisnyát hordok.

Volt olyan is, hogy egy nagyon régi ismerős hátulról felismert, mint mondta, megismert a hosszú combjaimról..:)

2020. máj. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!