Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt, hogy buliban olyat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, hogy buliban olyat csináltatok amit józanul más körülmények között nem tennétek meg, de mégis élveztétek és nem bántátok meg?

Figyelt kérdés
Én egyszer három tök idegen pasival szexeltem egyszerre, és nagyon élveztem minden percét. Ezt józanul sose tettem volna meg. Szerencsére nem lettem se terhes és nem kaptam el semmit, pedig ott volt minden mindenhova.

#részegség #buli szex
2021. nov. 26. 23:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Talán az. Telefontól irok, igy becsúszik egy-egy hiba...
2021. nov. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
51%

Nem járok bulikba, pont az ilyen emberek elkerülése érdekében.


28/F

2021. nov. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem buliban volt hanem utána. Volt egy barátság extrákkal kapcsolatom és a haverja eljött hozzá egy hétvégére hogy berúgjanak és hívtak engem is. Buli után felmentünk hozzá vizipipázni és az lett a vége hogy mindkettőt leszoptam
2021. nov. 27. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
37%
Szexuális értelemben nem. Attól, hogy iszom alkoholt, még ugyan az az ember leszek. Már azt utálom, ha idegen emberek hozzám érnek, biztos nem fogok velük dugni. Más egyéb értelemben meg, hát ja, laza borzásból átmenni vodka és whiskey keverésbe elég sz@r ötlet.
2021. nov. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!