Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt már olyan,hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már olyan,hogy bármit csináltatok mégsem tudtatok merevedést elérni a pasinál?

Figyelt kérdés
2021. márc. 27. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még ilyen
2021. márc. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kivel ne fordult volna már legalább egyszer (vagy többször) az életében hogy csütörtököt mondott? Nem vagyunk robotok, a pia na meg a telejsítménykényszer eléggé vissza tudja venni a támadóerőt.
2021. márc. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
Merevedést elérni?? Nem neki kellene azt elérni, hogy ha ágyba bújunk merev legyen? Ha nem áll fel rám, akkor nem kíván, így ez esetben nem lenne semmi. Viszont a valóságban nem volt ilyen, igaz nem szexelek “macskajancsikkal”
2021. márc. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3-as ez nem igaz. Az én volt páromnak is volt hogy 1x-2x csütörtököt mondott. Nem azt mondanám hogy nem kívánt, mert utána még 4 évig együtt voltunk, és 5 év alatt ha jól emlékszem ez a 2 alkalom fordult ez elő össz vissz. Bármit csinálhattam vele nem mozdult... 🤷‍♀️
2021. márc. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#3-as, ne beszélj butaságokat
2021. márc. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13%
Butaság?? Ha nem tudsz valamit, tanuld meg. Akkor szexelj, ha már képes vagy rá. Nem óvónéni vagyok, hogy kisfiúkat vígasztaljak. Tény, hogy én csak igazi férfiakkal kezdek, de annak a kategóriának nincs ilyen problémája. Működik, aminek működnie kell. 😉
2021. márc. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
#6-os: ritka ostoba nőszemély vagy. Remélem sosem futunk össze.
2021. márc. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Ebben biztos lehetsz!
2021. márc. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!