Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összejöttem egy pasival....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy pasival. Mióta komolyabb a dolog semmi nincs köztünk?

Figyelt kérdés

Összejöttünk akkor még kicsit több volt a szex. Mondjuk minden találkozásnál 1.

Mióta többet tudunk együtt lenni szinte semmi. Én akarom de a párom nem vagy ha igen akkor semmi változatosság megdug mindíg ugyan úgy és elélvez . Semmi esélyem élvezni ezt a kb. 2hetente 1 szexet. Már mondtam neki hogy ez kevés.

Mi változhatott ilyen hirtelen?

Elgondolkodtam hogy megcsalom. Vagy elhagyom.


2021. nov. 27. 06:41
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Vannak ilyen emberek, ilyen a természete. A vadászösztön hajtja, de utána elmúlik a libidója. Un téged, csak a friss hús élménye izgatja. Menekülj, amíg nem késő. Ne ragadj bele egy ilyen szаr kapcsolatba.
2021. nov. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Hány évesek vagytok?


Nem irigyellek kérdező. Ez semmiképpen nem SZERETKEZÉS - a leírtak alapján.


Én ilyen "unaloműző" kapcsolatban csak szex nélkül voltam benne - azt hittem, komoly segítséget kapok férfi ismerőseimtől. Ígértek sok mindent, aminek végül nem egészen volt valóságalapja - csak félig-meddig.

2021. nov. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Gyorsan menekülj az ilyen embertől
2021. nov. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6%
Írj.😉
2021. nov. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kyoman ***** válasza:
24%

Öt nem a szex motiválja van ilyen férfi is. Én állandoan szexelnék elég aktív vagyok és szeretem ha elélvez egy nő ez beindit még jobban.

Minden nap szex az igazi

2021. nov. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem megy, nem kell eroltetni. 2 hetente 1 szex? bocs, ez nyugdijas teljesitmeny. Semmi ertelme megcsalni, rakd ki minel gyorsabban.
2021. nov. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes erre pazarolni az időt. Ne csald meg, inkább hagyd el, legyen gerinced. Egyszerűen te több szexre vágysz, ő meg sokkal kevesebbre, és az is gyenge. Ezt felesleges erőltetni.
2021. nov. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ismerem ezt a típust, menekülj. Az #1 tökéletesen leírta. N
2021. nov. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Maradhatsz, ha gondolod megvárod mennyire csökkenhet ez még?
2022. márc. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!