Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Múlthét pénteken nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múlthét pénteken nagyon berugtam összejöttem egy szép lánnyal és megtörtént a dolog . Pedig van barátnom 6 hónapja. Iszonyatosan furdal a lelki ismeretem nem tudom mi tévő legyek. Szeretem nagyon barátnőm ezt halgassam el vagy valjam be őszintén?

Figyelt kérdés
2015. júl. 23. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Neked kell eldöntened, hogy tudsz-e ezzel a dologgal élni.
2015. júl. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem szereted a barátnődet.
2015. júl. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tudod h soha de soha tobbe nem teszel ilyet es tenyleg banod akk sztem ink ne szolj neki csak osszetorned. Ha nem jelentett semmit ink hagyd. De soha tobbet ne csinalj ilyet
2015. júl. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

várjá hogy mondta az Attila a Barátök Köztben... "néha jobb bizonyos dolgokat ellhallgatni" vagy mi amikor Peti megcsalta aa Hannát? nem tudom, csak akkor nézem ha valaki épp nézi és arra járok.


Na hát kérdező, hagyd.. gondolj arra hogy ez a büntetésed, ezzel kell élned, ha gyenge szar vagy, akkor meg hagyd ott, nem is feltétlen kell megmondani miért, majd te szépen szenvedsz magadban, neki meg jó lesz.

2015. júl. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mond el neki. Neki is jobb, hogy van lehetősége választani, hogy akar e ezután veled lenni, vagy sem. Másrészt ha iszonyatosan furdal a lelkiismeret, az nem fog elmúlni, csak rosszabb lesz. Ne öld magad emiatt lelkileg. És ha szereted, akkor őszinte vagy vele.
2015. júl. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szereted a barátnődet az alkohol nem mentség semmire hid el nekem.
2015. júl. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!