Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon ha 25 évesen nem volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ha 25 évesen nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés

Szoktam ismerkedni, de a mai lányok viselkedése szerintem nagyon gáz. Ha az ember nem nagyszájú, társaság közepe típus akkor esélytelen. A húszon éves lányok is úgy viselkednek mint a tinik. Semmi komolyság nincs bennük.

Borzalmas érzés hogy szeretnék barátnőt, de ilyen lánnyal én nem tudnék boldogulni.

Nagyon gáz szerintem hogy 25 évesen nem volt barátnőm, de ilyen lányok közül lehetetlen kapcsolatot kialakítani.

Udvarolni sem kell már nekik, kb egyből bele mennének a szexben.

Tudom hogy azért vannak normális lányok csak ők párban vannak már.


Kíváncsi vagyok hogy a lányoknak mi a véleménye a fiúkról?


2021. nov. 27. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, megértelek. Majd eljön az ideje valamikor. Szerintem a tapasztalat túl van értékelve, mivel pár hét, hónap alatt vele lehet jönni mindenbe. 2 embernek akkor is idő összecsiszolódni, ha valakinek 20 éves kapcsolata volt előtte.
2021. nov. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem gáz.Azért nem az összes lány ilyen...
2021. nov. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Szerintem ezt még értékelni is fogja a párod, mert a legtöbb srác fő prioritása a szex. Egyébként ha ez megnyugtat, én kifejezetten az ilyen fiúkat kedvelem, nem jönnek be a nagy szájú, társaság közepe típusok.
2021. nov. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!