Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, milyen "szopás technikav...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen "szopás technikaval" tudnám kielégíteni a páromat? Ti hogy szeretitek?

Figyelt kérdés
Nyilván fiútól függ hogy szereti gondolom, de nem árt tapasztalatok gyűjteni. Mellesleg úgy érzem nem csinálom jól. Mikor megkérdeztem tőle éreztem hogy csak miattam mondta hogy jól csinálom

2021. nov. 27. 20:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Engem senki sem juttatott el még korábban orálisan, csak most a feleségem.


Nekem az vált be, ha száj és kéz egyidejűleg mozog, a fitymát lehúzva tartja a marok, és a kezét nem csupán fel-le mozgatja a fej mozgásával egyszerre, de közben csavargatja is.

[link]

A sebesség is pont úgy jó számomra, mint a fenti gifen.

2021. nov. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mindenki másként szereti.Én fiatalabb koromban se kényszerítették semmi mélytorok dolgot.Volt aki bírta,és ő magától dugatta a manduláját😁Nem mondom hogy nem volt jó néha😉Volt aki szarul csinálta😭Inkább rávertem.De miután megállapodtunk a párommal,ő már tudja mit hogy szeretek,és neki is jó.Kicsit veri kicsit cumizik.Kicsit verem én is,mert imádja😁Aztán jön a robbanás😉
2021. nov. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!