Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dominák volt már olyan hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dominák volt már olyan hogy a szubotokat egymással "versenyeztettéket"?

Figyelt kérdés

Szóval úgy értve hogy két domináns csaj olyan feladatot ad a szubjának hogy versenyhelyzet alakuljon ki, hogy kinek van "jobb" szubja?

Vagy gondoltatok e már ilyenre?

Mi volt ez a verseny?

Mennyire szeretnétek ha a ti szubbotok nyerne ilyen helyzetben?

Illetve mennyire lenne megalázó számotokra ha veszít?



2021. nov. 27. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Mindig van egy kicsit lejjebb.
2021. nov. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem, a nemi életem csak rám és a partneremre tartozik.


Az én szememben meg amúgy is ő a legjobb.

2021. nov. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom lelkesen jelentkeznél egy ilyen "versenyre", hogy te aztán még jobb lennél. Na de barátom ez sajnos NEM így működik.
2021. nov. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondoltam ilyenre, nem is ismerek más domináns nőt (vagy ismerek, d enem tudom róla).

De most fantázia szintjén belegondoltam. Nincs most szubom, de a régivel képzelem el a dolgot.

Nekem tök mindegy lenne, hogy ki nyer, számomra a sajátom (volt) a legeslegjobb. Nekem már bizonyított, másnak nem kell(ene) bizonyítania. Persze lehet, hoyg izgi játék lenne, de lényegi dolog nem múlna rajta. Maximum "megbüntetném", mert tudom, hogy szereti.

2021. nov. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3

Nem én inkább arra lennék kíváncsi hogy ilyen helyzetben a vesztes szub dominája mennyire "hódolna" be a győztes dominánának, vagy az mennyire éreztetné vele a győzelmét?

2021. nov. 27. 23:05
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Fizetős dominánál volt páros szeánsz ahol a másik domina is hozta az egyik szubját. Mindenféle megalázó feladatot kellett csinálnunk (egymással is), volt verseny, a tétje az volt, hogy melyikünk élvezhet el (a másiknak pedig le kellett sz . pnia)
2021. nov. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 Ja hogy erre vagy kíváncsi? Aki igazán domináns, "belülről" is erős, nem csak egy a kifele felvett szerepet játszik az SOHA nem fog behódolni senkinek. Elismeri ha mások valamiben jobbak és akár tanul is tőle, fejet hajt, de térdre nem borul.
2021. nov. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7

Jó persze, de volt hogy láttál egy dominát egy másiknak fejet hajtani?

2021. nov. 27. 23:21
 9/10 anonim ***** válasza:
A dominák természetesen nem hódoltak be nekünk, együtt nevettek rajtunk. Akinek a subja veszített, az mindkét dominától kapott büntetést, kb ennyi.
2021. nov. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
*nem hódoltak be egymásnak
2021. nov. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!