Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30 feletti nő vagyok. Álland...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti nő vagyok. Állandóan felvagyok izgulva. Sok szex kell.Hiába vagyok kapcsolatban mindíg más pasik érdekelnek és sajnos hamar megcsalom a párom vagy hamar váltok partnert. Más is van így vagy bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
2021. nov. 27. 23:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%

Engem nem zavar a hosszú 'Í' viszont rám férne egy jó harmincas csajjal való félrelépés. S akkor simán beszélgethetnénk a kérdésedről is. ;)


De egyébként: nem minden nő lép félre ilyen mennyiségben vagy keresi az új szex alkalmat. Ez hogy most jó vagy rossz azt nem tudom. Neked most erre van szükséged, valószínű - mint minden az életben - ez is változni fog egyszer.

44F

2021. nov. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%

Hááát. kevés pasi tolerálja hogy így legyél a "párja".

Mondjuk ha találsz egyet aki elviseli az más.


Vagy érzelmi alapon is mindig mást keresel, vagy ez kizárólag szexuális?

2021. nov. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%

Jól írta a 3-as, biztos idővel változni fog.

Egyébként én azt gondolom, nem túl jó ez az állapot és, hogy valamit kompenzálsz ezzel. Talán önbizalom növelés?

Nekem van egy ffi ismerősöm, aki erre használja a hódításait. Újra és újra kell neki valaki, aki megerősíti abban, hogy szerethető. A konfliktusoktól meg fél, nem mer beleállni egy vitába, otthon az van, amit az assszony akar, persze keserű szájízzel.

2021. nov. 28. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
Ha egyszer erre jársz írj rám. Egy két menetben én is benne lennék.
2021. nov. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
30 feletti no vagyok, sok szex kell, de itt hiaba puncsolnak, csak a paromtol. A masikkal van a baj, ha nem elegit ki rendese
2021. nov. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kaptál még mindig egy olyan férfit, aki úgy istenesen megpakolna, ugye nagyon nagy a libidód, és nem adják meg neked, ami kell.
2021. nov. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
36%
Lehet egy squirtathonra lenne szükséged 🙂 (annyi orgazmust préselnek ki belőled, amennyit csak lehet)
2021. nov. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

6. Szerintem is ez lehet a baj. A mostani párom is egyenlő a nullával ami a teljesítményét illeti. 2hete nem volt semmi.

Ezért már mellette is volt valakim 1alkalomra.

2021. nov. 28. 12:15
 9/19 anonim ***** válasza:
ha két nap kimarad, már a falat kaparom :D nehéz volt olyat találni aki ezt bírja N
2021. nov. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

9. Gondolhatod akkor és ez megy nálunk.

2-3hetente kapok valamit hogy "na már rád fért". Ezzel le is van rendezve.

Nekem minden nap szükségem lenne rá. Akár többször is.

2021. nov. 28. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!