Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy viszonyulnátok ahhoz, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viszonyulnátok ahhoz, ha az első pár szex során nem akarna a nő közösülni?

Figyelt kérdés
Megmagyarázom,hogy mit értek alatta. Első pár találkozón csak ujjazás, nyalás vibrátoros játékok legyenek. A pasinak is csak kiverném, lefurulyáznám, illetve izgatnám a prosztatáját. Röviden az első pár alkalommal csak játszanánk egymás testével, utána jöhetne a behatolásos szex. Nem vagyok már kislány, 29 vagyok.
2021. nov. 28. 14:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Jobb helyeken ezt hívják pettingnek....
2021. nov. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Elfogadnàm, izgalmas lenne a szitu.
2021. nov. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Ha valóban ezek mennének és jól csinálja az illető, akkor nem zavarna.
2021. nov. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Dzsoki ***** válasza:
100%
Attól függ.A helyszínen derül ki vagy megbeszéljük előre? Továbbá,miért? Tehát,ha előre megbeszéljük,meg azt is,hogy miért,akkor,semmi gond.Amikor a helyszínen jönnél elő vele,akkor is,kénytelen lennék elfogadni,mert egy szexuális erőszak is ki jöhet belőle,ha akaratod ellenére raknám beléd.Nyilván,hogy rosszul viselném.Nagyon kérdéses,hogy lenne-e második találka.Vagyis,jól viselném,ha tudom előre,de főleg a miért érdekelne!
2021. nov. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
14%
Akkor.az nem szex
2021. nov. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Elmondanám előre, nem zsákbamacska lenne. Azért, mert nekem nagyfokú bizalom kell ahhoz, hogy el tudjak élvezni szex közben, ha előtte több alkalommal felfedezzük egymás testét alaposan az segít.
2021. nov. 28. 15:27
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Elfogadnám (fogadNÁM), csak mikor az egyik ugyan ezt mondta, pettingkor úgy megvadítottam hogy szexet is akart. Ha jó a partner nem csak pettnget akarsz

24F

Testépítő

2021. nov. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Dzsoki ***** válasza:
100%
Köszönöm a pontosítást!Így korrekt!Nagyon jól viszonyulnék hozzá.Megértettem ,bár inkább a tűrt,mint támogatott kategória.Látatlanban.Élőben,az első alkalom után tudnám megmondani.Átkerülhet a támogatott,szó-szó,az erősen támogatott kategóriába is.
2021. nov. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kapcsolatban nincs ezzel gond.
2021. nov. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Orál, kézi munka attól még lehet.
2021. nov. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!