Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy döntöd el, hogy egy akt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy döntöd el, hogy egy akt képet érdemes vagy sem elküldeni?

Figyelt kérdés

Neten szoktam néha küldözgetni képeket, nem kéretlenül mielőtt még itt valaki szívinfarktust kapna.

Kaptam kis segítséget is a csajtól, hogy milyen képet szeretne de hiába készültem el vele nem érzem azt, hogy megüti azt a szintet amit ő küldött példaként. Ilyenkor azért küldjem el vagy inkább próbálkozzak még, esetleg kamuzzak valamit, hogy miért nem csinálom meg?



2021. nov. 28. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha jo a megvilagitas es neked bejon akkor kuldd at neki nyugodtan, ha mazlid van kapsz is
2021. nov. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Miért nem írod le hogy neked nem jön annyira át, de megmutatod, aztán lesz ami lesz. Milyen példát kért?
2021. nov. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ő küldött egy képet amin egy pasi azt csinálja amit tőlem várt el. :)
2021. nov. 28. 22:11
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Kár,hogy az a csaj egy pasi.
2021. nov. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Próbáld meg még egy-két alkalommal megcsinálni a képet, ha nem lesz jobb, küldd el az elsőt. Ha leszólja, hagyd a francba. Kifogásokat, hogy miért nem küldöd, inkább ne írj, átlátszó és lehangoló.
2021. nov. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lelkes szokott lenni, csak épp emiatt nem akarnék szart küldeni. Meg én sírtam ki, hogy küldjön példákat, mert egyszerűbb ha nem kell gondolkozzak és csak csinálnom kell, de úgy néz ki ez se jobb, mert így meg megy a hasonlítgatás. :)
2021. nov. 28. 22:52
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Akkor meg ne tarts tőle! Nem azt várja hogy pont olyan legyen hanem hogy olyasmi. Persze attól még próbálkozhatsz másik képpel. 5ös voltam
2021. nov. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor te búzással akadtál össze.

Nehogy már egy csaj farok képet küldjön, gondolkozz egy kicsit.

2021. nov. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!