Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legnagyobb pozitív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb pozitív meglepetés szex közben?

Figyelt kérdés
2021. nov. 29. 08:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Mikor kiderült a csajról hogy transzi. :D :D
2021. nov. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
"omg so biiig!!!"
2021. nov. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

1# NOOOO


xddd

2021. nov. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Az hogy a nő szólt hogy ha élvezek szóljak neki előtte, szóltam neki és szájba elveztette magát, le is nyelte.
2021. nov. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
amikor az exem lovaglóban áttette mosolyogva a popsijába
2021. nov. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Amikor a parom megkerdezte kutyapoz kozben hogy atteheti-e a fenekembe. Addig nem is tudtam hogy izgatja az anal.
2021. nov. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

az első alkalom, amikor csakis a farkamtól orgazmusa volt (semmi előjáték, egyszerűen csak letepertem)

Azóta már többször volt és egyre gyakrabban, de akkor még fiatalok voltunk, pár hónapja együtt és rendesen oda kellett tennem magam előjátékban, hogy ő is el tudjon sülni.

2021. nov. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Volt egy barátnőm, aki mindig bő ruhákat hordott, így nehéz volt eldöntenem, hogy mekkora melle van. Amikor először szexeltünk, levettem a felsőjét és gyönyőrű nagy cickója volt. Azelőtt nem volt még a kezemben ekkora mell, földöntúli érzés volt.


Egy másik barátnőmnél hasonló volt, csak neki nem volt olyan nagy, viszont amikor levettem a felsőjét, megláttam a gyönyőrű nagy és puha bimbóját. Azonnal elkezdtem szopogatni.


Mindketten hófehér bőrű, szőke tinilányok voltak. (18 és 19 éves)

2021. nov. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%
Amikor a párom néhány perc izgatás után tiszta nedvesen kérdezte tőlem, hogy "nem akarsz végre bejönni"?
2021. nov. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
Egy nagyon szerény, csöndes lánnyal szexeltem, csiklóizgatással elélveztettem, majd dugtam már sokáig minden pózban punciját, száját is, de nem tudtam elélvezni, mondtam is neki, hogy ittasan (buli utáni szex volt) nehezen megyek el, erre, hogy felizgasson, elkezdett extra "csúnyán" beszélni (rakjál tele, dugd szét a szám a kemény farkaddal, de jól megdugsz, szét kúrsz, rakjál meg keményen, élvezz a számba, stb...), sikerült is elélveznem nagy nehezen.
2021. nov. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!