Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, a bartnőtök, vagy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, a bartnőtök, vagy az exetek mesélte már?

Figyelt kérdés

Tudod róla, hogy:

- szexelt már fekete pasival,

- szexelt jóval nagyobb méretű pasival, mint ami neked van,

- jóval több partnere volt, mint neked,

- szexelt már 2-3 pasival egyszerre?

Lehet többes számban is, ha több barátnőd is mesélt ilyenekről.


Ha volt ilyen, miért és miket mesélt? Neked hogy esett? Mit reagáltatok rá és miben változott a kapcsolatotok utána?



2021. nov. 29. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elmondta semmit nem változtatott
2021. nov. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Igen mesélte, nagyon izgató sztorikat mesélt. Cserébe én is megosztottam vele az én dolgaim. Semmit nem változtatott az egészen, csak jókat beszélgettünk a jó és rossz élményeinkről.
2021. nov. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem csak mesélte, fizikailag is láttam 😂 (swinger) Mivel magam is igen nyitott vagyok, így nem akadnék fenn rajta inkább örülnék neki hogy szintén hasonlóan laza a szexualitása.
2021. nov. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Igen mesélte, izgató volt hallgatni! (Nem, igen, igen, igen)
2021. nov. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Mivel én lelkileg egy eléggé labilis ember voltam, így amint kiderültek ezek a dolgok, rá max 1 évre csődöt is mondott a kapcsolat.

Cefet egy érzés volt hallani. Tudtam, hogy nem bírom el a dolgot, de mégis megpróbáltatam megemelni...legyűrt. (mai ésszel már simán elbirnam, sőt örülnék neki ha lenne egy extrém tapasztalt párom)

2021. nov. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Oldfire ***** válasza:
10%
Bunkóság a párkapcsolati múltról beszélni.
2021. nov. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, voltak ilyenek.

Mivel az már a múlt, így nem jelent semmit. Sőt, volt hogy még fel is izgultunk, ahogy meséltünk egymásnak ilyesmikről.

Azért az az általános, hogy az embernek van már múltja, tapasztalata, mi értelme lenne homokba dugott fejjel a szőnyeg alá söpörni, és úgy tenni, mint ha a másik sose lett volna másokkal? Ilyen az élet. Csak az számít, hogy most velem van, ennyi.

2021. nov. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!