Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha sokat "edging-elek" a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokat "edging-elek" a barátnőmmel, akkor abból lehet valami egészségügyi gondom?

Figyelt kérdés

Nem hiszem, hogy valakinek új a kifejezés, de ha mégis, akkor ez az orgazmus közeli állapot folyamatos fenntartását jelenti, orgazmus nélkül.


Öt év után úgy gondoltuk, hogy feldobjuk kicsit a szexuális életünket (nem mintha eddig gond lett volna vele), így fogalmam sincs honnan jött az öltet, de kitaláltuk, hogy tíz neki okozott orgazmus után "kapok" én egyet. Addig nem szabad elmennem, küzdenem kell. Tiltott gyümölcs b*sszus, baromi jó - amúgy próbáljátok ki, ha eddig nem tettétek.


Lehet mi vagyunk az aberráltak, de őrületesen izgat mindkettőnket. Én szabadon, a megszokott módon "dolgozom" rajta, többször is elmehet, miközben engem hol kézzel, hol egyéb módokon folyamatos orgazmus-határon tart.


Így, két ejakulációm között akár egy hét is eltelhet, közben megfűszerezve ilyen, és hasonló kis akciókkal. Kis sexting nap közben, pár kép.


Tehát a kérdésem, mivel erre vonatkozóan semmit nem találtam az interneten (orvost meg minek zaklassak ilyennel), szerintetek lehet ebből bajom? Ti szoktatok hasonló dolgokkal szórakozni?


Köszi!



2021. nov. 30. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen probléma nem lehet ebből, fejben dől el mikor tűzelsz, ez tok jó motiváció amúgy
2021. nov. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Úgy hívják blue balls.. bizonyos embereknél néha előfordul, hogy ha sokáig ingerlik, sokáig áll a farka, mondjuk órákig, és nem elégül ki, akkor elkezdenek fájni a heréi és elvileg kékes színe lesz.

Én magamon kb 2-3-szor tapasztaltam ezt, bár a színelváltozást nem.

Egy kis nyugalom, forró fürdő vagy akár egy kis testmozgás is hamar el tudja mulasztani. Egyébként nem fáj nagyon csak azért érezhető és zavaró lehet.

Én is szeretem az edginget, csináltam amikor egyedül voltam, meg csinálom a barátnőmmel is, kipróbáltuk az erényövet is már (az erényövet neked/nektek is ajánlom amúgy), és volt már többször is hogy 2 hétig nem élveztem el, többször is, úgy h kb minden másnap majdnem eljutottam a csúcsra.. szóval mondhatni igencsak a határon mozogtam. Jópárszor volt ez, d emég semmi bajom nem volt. Ha azt nem tekintjük annak, hogy néha a szerevezetem úgy dönt elég volt ebből és éjszaka a gatyámba élvezek. Ez elég kellemetlen erre ébredni h ragad minden. De egészségügyi probléma nincs tőle.

2021. nov. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Amikor felkészülsz az orgazmusra, a prosztata megtelik.

Ha akkor nem ürül ki, az elég kellemetlen.

Hogy mennyire káros, az jó kérdés. Elég fájdalmas tud lenni.

2021. nov. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én évek óta ebben vagyok. Eddig a volt férjemmel volt ez mert szar volt az ágyban. Felhúzott de kielégülés soha nem volt sehogyan. A mostani párom is ugyan ez. Úgyhogy testileg semmi probléma nem lehet. Na de lelkileg én kivagyok teljesen.

Persze nálatok nem ez a szitu.

Én éjjel nappal masztizok.

2021. nov. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#1-3 köszi srácok, illetve a tippeket is! Eddig semmilyen jellegű fájdalmat, vagy egyéb kellemetlen mellékhatást nem tapasztaltam.


#4 ez világos, nőként azért másabb az egész orgazmus-dolog biológiai, lelki háttere. Nem tudsz erről beszélni a pároddal? Változtass a dolgokon, baromi rövid az élet a közepes szexhez!

2021. nov. 30. 12:16
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyébként amit a 3-as ír, hogy megtelik a prosztata, tényleg kellemetlen. Ajánlom a prosztatamasszázst, elélvezés nélkül, fél-1 óra alatt ki lehet üríteni a prosztatát, gyakorlatilag lecsapolod. Egy kellemes érzésed lesz utána de nem lesz orzgazmusod, továbbra is felizgulva maradsz. Sőt, az elmaradt orgazmus még inkább frusztrál, ezután talán még inkább odateszed magad az ágyban, hogy elélvezhess végre.

Ha a barátnőd nem vevő ilyesmire, akkor vannak erre céleszközök, prosztatamasszírozó.

2021. nov. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 mantis religiosa ***** válasza:
#4! A gyakorisággal vagy a teljesítménnyel van gond?
2021. nov. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Fiziológiailag SEMMI bajod nem lesz.

A prosztata nem telik meg - hanem már eleve tele van. Amit éreztek az a folyamatosan megfeszülő gátizmok miatti nyomásból visszamaradó érzet, ami akár a herékre is nyomást tud gyakorolni.

A blue ball-t teljesen más dolog okozza. Ennek az első fázisa az un. harangnyelv-pénisz. Ha túl sokáig áll fent az erekció, akkor a vérnyomás miatt a szövetállomány közé folyadék kerül ami nem tud azonnal távozni. Ezzel sincs semmi baj, csak esetenként fájdalmas tud lenni.

2021. nov. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7. Mind a kettő.
2021. nov. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 továbbra is csak azt tudom javasolni, hogy beszéljetek erről, mert ez így se nem élet, se nem állapot! Hajrá, és szorítok!
2021. dec. 1. 10:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!