Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen mérettel most akkor mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen mérettel most akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

Volt itt egy kérdés, és írták, hogy akinek kicsi, annak is van megoldás. Hobbi, munka, amit szeret, barátok. Ha szex, akkor örömlányok, esetleg olyan nő, akinek nem fontos a szex vagy a behatoláson kívüli játékokkal is teljesen jól elvan.


Na most, nekem 14 cm hosszú és 3,5 vastag. Én rám mi vonatkozik?:D



ápr. 28. 11:42
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy ja, inkább így gondolkozzak vagy több a lehetőségem?
ápr. 28. 11:43
 2/29 anonim ***** válasza:
61%

Egy normális, értelmes, valódi nő!

Ez teljesen normális méret!

ápr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem dugjál vele lányokat. Nem a legvastagabb, de 75%-nak meg fog felelni. Lesz akinek nem, akkor továbblépsz.
ápr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
65%
Átlagos méret. Nincs vele baj.
ápr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
30%
Egy szavukat se hidd el a nőknek kérdező! Bőven átlag alatti de inkább már kicsinek számit ez pláne ha ennyire vékony is. Vannak ilyen interjúk hogy nőktől hogy számit-e a méret. A többség bőven azt mondja hogy igen. Ekkorával nem mész sokra. 16-20cm között a legjobb a nőknek nagy átlagban.
ápr. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
34%
Keress valakit, akinek szűk a vaginája. 🤭
ápr. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
14%
6-os hát akkor sok szerencsét neki. Sosem tudja milyen érzés ha szoritja a farkát a punci.
ápr. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Összefoglalva: ja, jó! Úgyis a kis alacsony nők az eseteim.😄 Meg jó sokuknak be is jövök szerencsére.
ápr. 28. 11:50
 9/29 anonim ***** válasza:
84%

Még sosem voltál nővel vagy mi?

Nehogy már anonim válaszok alapján döntsd el te megfelelsz e egy nőnek vagy sem. Behalok..

ápr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
De voltam, csak éppen prostival.
ápr. 28. 11:51
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!