Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 30+-osok mit találnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30+-osok mit találnak vonzónak egy tini lányban? Miért vannak ennyire rászállva erre, hogy a fiatal lányok milyen szépek és miért írogatnak nekik?

Figyelt kérdés

Ebből van a sok zaklatás ügy, mert a pasik nem bírnak magukkal.


Tisztelet a kivételnek!



2021. nov. 30. 12:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
66%
A zsenge fiatalság és az aranyos naivságuk miatt. Meg persze a feltétlezett szűk p*nci. De amúgy valóban még annyira feszes, selymes bőrűek, semmi narancsbőr. Azért sok csaj eléggé élete csúcsán kinézetileg 16-20 között.
2021. nov. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem lenne feleségem lehet, hogy rájuk nyomulnék: naívak és könnyebb őket ágyba vinni mindenféle komoly elköteleződés nélkül.
2021. nov. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
81%
Nőként sok férfival vagyok jóban, illetve sokak gondolkodásmódjába beleláttam, mert előttem mernek úgy beszélni, mint a haverok előtt. A kérdésedre a válasz egyértelműen az, hogy naivak, butuskák, sokkal könnyebb behülyíteni őket, sokkal könnyebb megfelelni nekik, mert már a minimumtól is elájulnak. A felnőtt, érett nők már elvárják, hogy a férfi normálisan viselkedjen, nehezebb őket átverni. Szomorú, de a legtöbb pasi még mindig egy kontrollálható, odaadó kicsit butább lányt keres ahelyett, hogy fejlődne és normális ember lenne belőle és normális érett nőkkel ismerkedjen. Egyszerűen elutasítják a normális viselkedést, pszichés fejlődést, az érzelmi intelligencia fejlesztését.
2021. nov. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
67%
#13 na de ez nem érthető? te kit választanál egy könnyed kalandra? aki már nem olyan hamvas, ellenben jó nehéz neki megfelelni?
2021. nov. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
62%

#13.


Szerintem ez nem igaz…

Nekem mostanában jobban tetszenek a fiatal lányok, jobban feláll rájuk.


De érzelmileg nem manipulálok senkit…


Aki fiatal csajként könnyen manipulálható és butácska, az rendszerint felnőtt, akár középkorú nőként is az marad.


Van egy szűk réteg, akit a tapasztalatok megváltoztatnak, vagy akár pont egy pasi, aki rendesen bánik vele és egyenrangú partnerként kezeli…


De összességében szerintem ha egy nő az ilyen pasikra “immunis”, akkor nagy arra az esély, hogy fiatal, hamvas szexbombaként is az volt és ezek a lányok is SIMÁN lehetnek intelligensnek.

2021. nov. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
49%

Mert friss, fiatal, ropogós "husi". A 30-as pasik több okból írogatnak a fiatal csajoknak:

- írnak azok mindenkinek IS, tucatszám floodolva naponta a leveleket, üziket boldog-boldogtalannak;

- a velük egy korú nőkkel nem mernek kezdeni, azt hiszik hogy a fiatalabbakkal majd könnyebb dolguk lesz;

- megrekedtek fejben a 16 évesek szintjén;

- ízlés.

2021. nov. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
38%
Mert a fiatalok még szívesen csinálják akár napi többször is,míg a legtöbb ( tisztelet a kivételnek ) 30 fölöttiből frigid p*csa lesz,és jó ha havi 1-2 alkalommal odadobják magukat,sokszor azt is kényszerből…….
2021. nov. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
82%

17. Ez a férfiakra is igaz. Tisztelet a kivételnek. A legtöbb pasi ilyenkor már jó ha heti kétheti egyet teljesít.

Nekem minden nap kellene mégsem kaptam semmit már lassan 3hete. 30fölött vagyunk.

Ezért keresek ált.fiatalabb szeretőt.

2021. nov. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
15%
Gratulálok, 1 válaszoló kivételével mindegyikőtök megérdemelt egy jó nagy piros X-et! 🤗
2021. nov. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
56%
Kifejtenéd 19es!
2021. nov. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!