Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 30+-osok mit találnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30+-osok mit találnak vonzónak egy tini lányban? Miért vannak ennyire rászállva erre, hogy a fiatal lányok milyen szépek és miért írogatnak nekik?

Figyelt kérdés

Ebből van a sok zaklatás ügy, mert a pasik nem bírnak magukkal.


Tisztelet a kivételnek!



2021. nov. 30. 12:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%

én még 30 alatti vagyok, de gondolom az tetszik sokaknak bennük, hogy testileg sokan érettek, szexik, viszont fejben butácska elég sok


sok ilyen buta lányka el is csábul, akár a pasi kora miatt, akár mert végre "valaki törődik vele"

2021. nov. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%

Azért mert egy érzelmileg alulfejlett, gyerekes gondolkodású kisfiú vagyok akit a velem egykorú nők kinevetnek, ezért örülök hogy a tinilányok kíváncsiak rám

Egy 30as aki tinilányokra nyomul

2021. nov. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
78%

Én nő vagyok. De pl.én azért bukok a fiatabb pasikra mert szeretik a szexet nem kell hogy megfeleljek nekik csak szex és kielégülés semmi más. Az sem érdekel ha vagánykodik a többieknek hogy egy milfet dug.

Szeretek nekik újat mutatni tanítgatni. Szeretem a szexet és a velem egykorú férfiak már nem mind bír ennyit.

2021. nov. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
60%
jó testűek, és még nincsenek besülve, nem komolykodják túl a dolgokat, nincs az, hogy "jaj, én ezt meg azt már nem csinálom, azt a ruhát nem veszem fel, mert nem vagyok én tinilány, mit gondolnának rólam az emberek, a kollégáim, nem vennének komolyan", ilyesmik
2021. nov. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
73%
Hm... Mert jól néznek ki? András herceg is a 17 éves csajt dugta nem 65 éves nénit.
2021. nov. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
68%
Csak azért, mert jól néznek ki. Egyébként komoly kapcsolat kizárt velük.
2021. nov. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
64%
Friss pipihusi, nyami. Ezt szeretjük.
2021. nov. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
60%
Először is azért mert felhőtlenek, gondtalanok, kíváncsiak és bevállalósak. A 30 feletti nők már mind sérültek és nem tudnak élvezetből csinálni semmit, lehúzzák az embert.
2021. nov. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%

Ugyan nem vagyok még 30, de a húszas éveim elején jobban beindítottak a 30-40-50 éves nők, mert izgalmasabb volt a korkülönbség miatt valahogy…

Nekem így fejlődött a szexuális-pszichém.


Most meg ahogy egyre közeledek a harminchoz, egyre izgalmasabbnak találom a 18-25 éves korosztályt.


Külsőre meg legtöbbször a 18 éves csajok a legszebbek és Ők is csak nagyon rövid ideig maradnak olyan vonzóak…

Többször tapasztaltam, hogy 20-22 éves csajok úgy öregedtek 18 éves önmagukhoz képest, hogy már 10/10 helyett csak 10/7 pontosak lettek.


Igazságtalan, de ez az igazság.

2021. nov. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
67%
Sok pasi számára ez a legvonzóbb korosztály. Szerintem nem sok pasi van aki nem dugna meg egy jó kis zsenge feszes fiatal nunit. Egyébként 20évesen jártam egy 14évessel.
2021. nov. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!