Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok mit szólnátok ha a legénybúcsútokra sztriptízes csaj vagy prosti helyett egy profi domina jönne? A csizmáját kéne nyalnotok, elfenekelne a haverok előtt, meg ilyesmik?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszát is kérném akiket amúgy nem érdekel a bdsm vagy nem szubmisszívek.

A sztori hosszú, de a lényeg hogy a menyasszony úgymond "prank"-je lenne ez az egész, mert megegyeztek h nem lesz táncos/prosti a legénybúcsún a srác mégis megkérte a szervezőt hogy legyen, persze a szervező a menyasszony gyerekkori barátja úgyhogy nem maradt titokban előtte...


Elvileg az az ötlet hogy megszégyeníti kicsit a barátok előtt aztán a többi jelenlévőt is kezelésbe veszi kicsit, persze lennének beavatottak, akikkel durvább dolgokat (is) csinál, a vőlegénnyel nem annyira, de azért épp úgy, hogy ne érezze jól magát :D

Be lenne avatva a domina is, hogy azért adja a büntetést mert a vőlegény kamuzott a menyasszonynak. Persze ez még folyamatban, nem tudom egyáltalán mennyire kivitelezhető ilyesmi, ki vállalná el.


A srác egyébként minimálisan nyitott a hasonló dolgokra a feleség szerint, de arra biztos nem h mások előtt kelljen ilyesmit csinálnia.


Az esemény után egyébként elvinnénk a vőlegényt egy rendes sztriptíz klubba ahol kipihenhetné a megaláztatásokat.



2021. nov. 30. 13:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
31%
#10 dehogy legalisan, hisz mar van parod. es ha akkor fogdosod, akkor fogod hazassag alatt is :)
2021. nov. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

#11 az, hogy mi a legális, az adott páron múlik, nem te döntöd el.

nálunk ez úgy nézett ki, hogy előzetesen megbeszéltük: ha táncoslány/táncosfiú lesz, a vetkőzés és tapi még belefér, kivéve nemi szervek. egyikünknek sem olyan hiányos az önbizalma, hogy fenyegetve érezze magát egy egyszeri sztriptíz alkalomtól, és mindkettőnknek van annyi gerince, hogy nem lépünk túl azon, amit megbeszéltünk. és ez így is volt a valóságban is, nem mentem túl a tapin (pedig vállalta volna).

ez így egy ártalmatlan, érzelmi bevonódás nélküli egyszeri kaland volt, sajnáltam volna, ha kimarad a legénybúcsúmból. egyúttal megerősített abban, hogy más nőkhöz képest mennyire rá vagyok kattanva a feleségemre. és ennyi, itt a történet vége.

2021. nov. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
84%
Voltam már ilyen legénybúcsún, poénból rendeltük a vőlegénynek. Naaaa most jön a táncoslány felkiáltással és egy ~120 kg-s bőrszerkós domina jelent meg 😂 Profi műsor volt, értette a szakmát, nem tolta túl tudta ilyenkor mit lehet és mit nem, szénné röhögtük magunkat. Kapott utána persze rendes prostit is, nem szívatásból csináltuk csak a móka kedvéért.
2021. nov. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
45%
#12 de gondolom ez most is belefer. ezert nem ertem miert kell a legenybucsu.
2021. nov. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretek álszent lenni, egy jó sztriptízre azt mondom belefér egy legénybúcsún, de minden más erős túlzás számomra.
2021. nov. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Na szépen kezditek ti is a házasságot, ahol az alapfelütés hogy a vőlegény hazudik, a mennyasszony meg kicsinyes bosszút áll 😂 Good luck, de ha így folytatjátok akkor már most keressetek egy jó ügyvédet aki segít a válásban.
2021. nov. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

"de gondolom ez most is belefer. ezert nem ertem miert kell a legenybucsu."

nem, most nem fér bele. random nem járogatok sztriptíztáncosokhoz.

olyan ez, hogy pl. szilveszterkor belefér az életbe egy berúgás, de az év összes többi napján nem.

2021. nov. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön a domina szolgálás, de nem szívesen vállalnám barátok előtt. De teljesen őszintén szólva lehet, hogy tetszene és szerintem lépjétek meg mindenképpen. Asszony utána tudni fogja biztosan, hogyan büntesseeg pluszba.
2021. nov. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Nem hivatalos legénybúcsú szervező vagyok. A "művésznőt" csak elvileg a vőlegény kapja. A szingli vagy rossz kapcsolatban élő haverok veszik igénybe az ilyet. Vőlegény jobb esetben a hecc kedvéért rosszabb esetben muszájból végignézi. Esetleg ha olyan akkor megmutatja haverok előtt,hogy tudja hogy kellene egy nőhöz nyúlni. Nem láttam még hütlen vőlegényt.

A féltékeny ara jelöltről. Már rossz ha nincs bizalom,akkor minek az esküvő.

Amúgy sokkal nagyobb poén,ha egy pasi öltözik nőnek,durva smink melltartó....legalább vicces ha részegen tántorog.

2021. nov. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
#19 abban van igazad hogy a művésznőt a vőlegények többsége nem dugja meg, hanem ha a "csomagár" van (azaz nem csak a tánc volt a tarifában egyben kifizetve) akkor valamelyik más jelenlévőnek kell "áldozatot" hoznia hogy a kifizetett kúrás ne vesszen kárba. Ettől még hűtlen vőlegény előfordul, de tény hogy kevés annyira "bátor" (vagy hülye) hogy akkor kúrjon félre amikor x másik ember tud egyből róla.
2021. nov. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!