Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezhet ilyen domina? Aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet ilyen domina? Aki szívesebben büntet pl olyat aki csalja a párját.

Figyelt kérdés
2021. nov. 18. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:

nekik ez egy munka.

tökmindegy.


olyan mintha te targoncás lennél, és szívesebben raknál arrébb egy sörös palettát, mint egy olyat, amin pelenka van...

2021. nov. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem csak anyagias dominák vannak. Van olyan is aki élvezetből csinálja. De az anyagias dominák között is van aki élvezi. Nekik se mindegy kit büntetnek.


Szerinted egy masszőrnek mindegy hogy:

Fiatal átlagos srác megy hozzá.

Vagy büdös, szőrös öreg mogorva férfi.

2021. nov. 18. 10:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát van olyan hogy cockqueen ahol a nő élvezi hogy megcsalják a szeme láttára.

Ha egyébként domináns akkor simán lehet hogy emiatt is élvez megbüntetni.

2021. nov. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van olyan hogy nevelőnő aki kifejezetten azért büntet meg ha valami rosszat csináltál

Én jártam egyhez és keményen megbüntetett.

Igaz nem megcsalás miatt, hanem mert nem tartottam az étrendemet és edzéstervemet.

Egyébként hatékony volt, egy idő után összekpacsolódott az agyamban hogy ha csalok a fogyókúrában az nagyon fájdalmas lesz.

2021. nov. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!