Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Zavaró, ha elég hangosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró, ha elég hangosan szoktam nyögni?

Figyelt kérdés
Ez már rossz? Zavarhatja a partnert?

2021. nov. 30. 21:44
1 2
 1/11 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

A partnert alapvetően nem.

A szomszédot már annál inkább.

Vagy ha ifjak vagytok és a szülők házában nem vagytok egyedül

2021. nov. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Én is nagyon hangos vagyok. Próbálok odafigyelni rá hogy halkabban nyögjek. A partnerem imádja. A szomszédok nem tudom. Még senki nem szólt.
2021. nov. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Engem kicsit zavar. Társasházban élek, folyton azon agyalnék ilyenkor hogy a szomszéd biztos hallja. Szeretem ha kicsit halkabb a partner. Nyögjön oké de ne ordítson.
2021. nov. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Valaki leírhatná hogy mi hozza ki a nőkből ezt? Egyébként olyan kulturáltan szoktak sikítani vagy nevetgélni társaságban.
2021. nov. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavar
2021. nov. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
4. Én nem tudom kontrollálni. Teljesen kikapcsolom ha jó a szex. Nagyon koncentrálni kell hogy odafigyeljek arra hogy ne legyek hangos.
2021. nov. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Az #1-esnél a pont, a partnered inkább csak alaposan beindítja és dagad a melle a büszkeségtől. Szóval ha úgy jön akkor engedd ki nyugodtan a hangodat - más meg ne irigykedjen 😂 (azé' ne hajnal 3-kor csináld ha nagyon hangos vagy és vékonyak a falak)
2021. nov. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

El írtam!

Engem nem zavar

2021. nov. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
az elején még izgató, de ha végig ugyanolyan sémában nyögdécselsz unalmas lesz.
2021. dec. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Huuu, a partnereim imádták. Oda-vissza voltak érte, hogy nem folytom el a hangom.

Habár volt, hogy ott aludtam akkori barátomnál, (9 hónap után) és mondta az anyukája, hogy lehetnék kicsit halkabb.😅

De a mostani partnerem a testvérével él, és volt példa arra, hogy a szobában csináltuk és hallottunk, hogy haza jött a tesója. Később megemlítette az öccse neki, hogy hangos vagyok, és fogjam vissza magam.😅

2021. dec. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!