Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők bosszút állnak, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők bosszút állnak, ha a kiszemeltjük nem dugja meg őket?

Figyelt kérdés
Épp egy ilyen helyzetben vagyok, és csak a bosszú az egyetlen magyarázat rá. Ezek után hótziher, hogy nem is fogom megdugni.

2021. dec. 1. 13:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
Sok barom nő van...
2021. dec. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Megdugnám helyetted rendesen
2021. dec. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert mit csinált a csaj?
2021. dec. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem.
2021. dec. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%

Mentalitás kérdése. A bosszú elég alacsony intelligencia szintre enged következtetni.

Nekem sosem fordulna meg a fejemben ilyesmi, de más nőknek lehet.

Szimpla ostobaság

2021. dec. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
miért nem pakoltad meg?
2021. dec. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nárcisztikus, manipulatív alfanőstény, aki azt hiszi, hogy minden jár neki, csak csettintenie kell. Főnöknő típus.
2021. dec. 1. 14:22
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
hogy néz ki? erre kíváncsi lettem
2021. dec. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
38%

Ez hülyeség! A nők utálnak dugni! Gyűlölik a hímvesszőt, undorodnak tőle. Magát a szexet pedig abúzusként élik meg! A szexet a férfiak akarják és ez a nők számára az elnyomás jelképe - nem szabad hagyniuk, hogy a férfiak uralkodjanak rajtuk!

A nők kegyetlenül bosszút állnak, ha nem az van amit ők akarnak, de az a nehezített pálya, hogy igazából azt, hogy mit akarnak még Ők maguk sem tudják. Dugni nem, az biztos! Lényeg, hogy ami történik (amit teszel) az rossz és azért bosszút kell állni! Bármit feldúl, bármit tönkretsz, nem számítanak emberi kapcsolatok, rokoni kapcsolatok, család, magánszféra .... még emberéletek sem!

2021. dec. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%

#9 remek ismertetés! :)

Az első bekezdés azonban csak a ronda és idegesítő nőkre igaz, akiket amúgy se akar senki se megd..ni, ezért elárasszák a világot efféle ideológiákkal. A második bekezdés már sokkal általánosabb.

2021. dec. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!