Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha netről rendelek gumit vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha netről rendelek gumit vagy ilyen szex dolgokat akkor azt a futár fogja látni hogy honnan jött a csomag?

Figyelt kérdés
Vagy ez nem ciki ilyen dolgokat netről rendelni?
2021. dec. 2. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, a feladó (pl Kft) neve rajta van
2021. dec. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Te vagy azon a héten az 1200. ügyfél, akinek valamilyen szrt ki kell vinni.
2021. dec. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nem ciki. Másrészt ezek a cégek rendszerint semmitmondó néven vannak bejegyezve, ami nem utal a foglalkozási körükre.
2021. dec. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
De miért érdekel hogy meglátja-e vagy sem? Ezt én sose értettem miért paráznak ilyeneken egyesek. Ha boltban veszed, ott a kasszás telibe meglátja még azt is, hogy mekkora méretet veszel vagy milyen alakút:D a futàr csak egy kartondobozt lát. De ha tudná is hogy mi vsn benne kit érdekel? Mindenki szexel. Ezért nem haltunk még ki. Ez nem akkora ügy..
2021. dec. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 StevenUp ***** válasza:
100%

Egy futár naponta átlagosan kb 100 különböző helyről rendelt csomagot szállít ki.

Ha neten rendelsz valamit akkor az első körben bemegy az adott futárcég raktárhelységébe. Ott az alapján szekventálják ki hogy hova megy és nem az alapján hogy honnan.

Megpakolják a futárkocsit, a sofőr kap egy listát hogy milyen címekre melyik csomagszám megy és "isten áldjon."

Egyik futár sem nézi igazából hogy honnan rendelték. Azt tudja hogy a 5i3zw72 kódjelű csomagot a xy utca 1-999 Házszám alá kell vinni és ott kovács Józsit felhivni a rendelésnél megadott számon hogy "itt vagyok a ház előtt csomagot hoztam kovács Józsinak"

Ezt csinálják napi 8-10 órában.

Szerinted érdekel bárkit is hogy mi a f*szt rendeltél? Ő csak annak örül hogy minden csomagot leadott és nem kell visszavinni a telephelyre a sz*rodat Hogy másnap megint kihozza...

2021. dec. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Rendelj csomagautomatába
2021. dec. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!