Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40 év körüli férfiak mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 év körüli férfiak mennyi szexre van igényetek? Illetve ebből mennyi az ami meg is valósul?

Figyelt kérdés

Csak szimpla kíváncsiság, hogy én vagyok ilyen szerencsés, vagy más 40 év körüli férfinak is ekkora az igénye? Párom 40 éves, minden nap igényli, volt már arra is példa, hogy reggel/délelőtt szexeltünk, majd elment dolgozni, és este még pl orál vagy még egy menet. Lassan 2 éve vagyunk együtt, tehát nem hinném hogy arról lenne még szó, hogy friss a kapcsolat és azért. Tehát a kérdésem: ez mennyire normális? :D 40 év körüli férfiak mennyi szexre van igényetek?

27N


ápr. 29. 22:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%

Rengetegre, b.szn.k egész nap, csak akkor ki dolgozna helyettem?

51F

ápr. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ami még kimaradt: beszélgettünk, az ex feleségével 7 évig voltak együtt, és az elejétől kezdve állítólag hetente-2 hetente volt 1 szex, bár állítólag sok gondjuk volt, sokat veszekedtek napi szinten. Ennyire befolyásolja tényleg a sok stressz pl a férfiak libidóját?
ápr. 29. 23:03
 3/17 anonim ***** válasza:

M"1 vagyok

egvalósulás, meg ami munka után belefér, az sajnos kevesebb, mert azt meg a párom ideje, kipihentsége határozza meg!

ápr. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

"1 vagyok

Nagyon meghatározó, mind a munka, az ottani stressz, amit rendszerint mindenki hazavisz, s akkor még az otthoni gondok, kiadások, magánéleti súrlódások, és kész a recept egy kis esti vitához, ami után az embernek már nincs kedve máshoz, csak hogy lezárja azt a sz.r napot és végre valahára pihenni tudjon.

ápr. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is kefélnék minden nap! Főleg ha egy jó kis tüzes 27 éves barátnőm lenne! 😉

Az asszonnyal heti 1 van már évek óta. Mindig csak hétvégén. Hétköznap ő fáradt hozzá. 🙁

44f

ápr. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Heti 1, esetleg 2 nekem elég.

47F

ápr. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem heti 2 elég. Nem mindig valósul meg a gyerekek miatt, de többségében igen. 45F
ápr. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%

Reggel,délben, este.


40F

ápr. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem menne minden nap ha lenne partnerem. F/48
ápr. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő.Nekem 40 éves koromtól teljesen megszűnt a nemi vágy.
ápr. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!