Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt az eddigi legelvezetes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi legelvezetesebb BDSM elmenyed?

Figyelt kérdés
Nok es ferfiak valaszat varom!

2021. dec. 2. 16:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Elektromos sokkoló nyakörvvel gyötörtek, miközben megbilincselve és csuklyával a fejemen ketrecbe voltam zárva. Botütéseket is kaptam hozzá.
2021. dec. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

fizikailag egy sub nőt összebilincselve, bekötött szemmel dugtam meg (mind3 lyukat)


lelkileg más jellegű dolgok voltak (nem szexuális)


F

2021. dec. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Megnéztem pár videót. 🤣


F

2021. dec. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

kikötözött a partnerem és így játszott velem

:)


L

2021. dec. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Orvosi szerepjáték.
2021. dec. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy erdöbe fához kötöztem a csajt,szemét bekötöztem és derékszijjal fenekeltem el,de ö kérte hogy durvábban,aztán persze meg is dugtam minkét lukát ebbe a pózba,aztán eloldoztam,ezután térden állva hatrakötött kézzel erös mélytorkos,szopatás következett,pofonokkal közben,majd a végen a fejére,arcára élvezés.
2021. dec. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy férdi kikötözött, majd lovaglópálcával jól elvert, addig, amíg nen ordítottam, aztáb vidrátort tett a puncimba, felőltöztetett, és így kelett futnom, hogy a vibrátor ment bennem, aztán amikor elértünk egy erdőbe, ott egy fához kötözött, és megdugott.
2021. dec. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Érdekes, nekem nem az élvezetesek voltak igazán emlékezetesek.
2021. dec. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Szubként a legelső BDSM élményem volt a legemlékezetesebb, pedig akkor még azt sem tudtam mi az a BDSM, csak utólag jöttem rá.

Volt egy srác, akit nagyon el akartam csábítani. Nehéz dolgom volt vele, de végül sikerült. Először elétérdeltem szopni, de ő a hajamnál fogna lehúzott a farkáról és földhöz vágott. Félig lerángatta a nadrágomat, azt mondta, hogy mostantól kezdve kussoljak és dugni kezdett. Mondtam neki, hogy azért időben vegye majd ki. "Megsértődött" rajta, hogy tapasztalatlan tini fiúnak nézem, ezért kőkeményen megdugott. Nagy volt a mérete, még soha nem éreztem ilyet előtte. A testem és a lelkem is az ő uralma alatt állt. Fájt, de ez jó fájdalom volt. Viszont az én élvezetemre is odafigyelt, mert kutyapózban simogatta a csiklómat. Emiatt gondolom azt, hogy igazi dom volt, bár se akkor, se azóta nem beszéltünk a dologról.

A domináns oldalam később előjött egy szub fiú segítségével. Vele minden élvezetes volt, de a legjobban azt élveztem, amikor a mosógépen szexeltünk. Bár ez pont egy olyan szex volt, ami a BDSM-től független volt. Azt is szerettem, amikor az arcomra élvezett. Kicsit paradoxon, hogy a szolga ráélvezett az úrnője arcára, de mindegy, a lényeg, hogy élveztük, és mentségemre az szól, hogy nem domina vagyok, hanem switch. :D Ja meg nagyon szerettem a szájába köpni.

2021. dec. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hason fekve ágyhoz kötözve, szemek is bekötve. Keményen pálcával elfenekelt közben meg hátulról dugott. 27n
2021. dec. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!