Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már rajtatok erényöv?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már rajtatok erényöv? Milyen okból, mennyi időre és kinél volt a kulcs? Milyen volt, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2021. nov. 28. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Én most tervezek venni.
2021. nov. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Paromnal volt a kulcs. Eloszor 24 orara, majd 5 napra. Ki akartuk mindketten probalni.
2021. nov. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
én rendszeresen hordom, az elején nehéz volt hozzászokni, akkoriban az akkori barátnőm volt az ötletgazda, sokáig nem tudtuk eltalálni a ketrec és a gyűrű méretét, aludni se tudtam nagyon sokáig. Azóta nagyon jól hozzászoktam. Jelenleg nincs barátnőm, de smpixien találtam egy lányt, akinek az volt a feltétele a további ismerkedéshez, hogy két hónapig legyek egy mini ketrecbe bezárva, úgyhogy most azt teljesítem, január 1-jén fog letelni.
2021. nov. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Egyszer kitalálta az asszony milyen jo moka lesz. Még a kapuig se jutott már mentem a kisflexért.
2021. dec. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%

Erényőv? Minek? Stresszes élet + cukorbetegség + együtt dolgozni (vállalkozni) a nejeddel, így lényegében 24/24 együtt vagytok, + nem szexszel már veled, de féltékeny típus.

50F

2021. dec. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonymousreview60 ***** válasza:
59%
Az erényöv nagy és macerás. Kell a fenének. Én igyekszek elérni önkielégítéssel a kéznélküli prosztata orgazmust, de még nem sikerült. Mivel nemigen bírom megállni, hogy menet közben rá ne rántsak, ezért viselek ezen 30-60 perc során péniszlakatot (péniszketrecet). Barátnő most nincs, a kulcs nálam van. De barátnő és neki igénye esetén benne lennék hosszabb időszakban is, de csak úgy, ha a napi tisztálkodásnál levehetném.
2021. dec. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonymousreview60 ***** válasza:
63%
#3: "két hónapig legyek egy mini ketrecbe bezárva" Hogyan tisztálkodsz?
2021. dec. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7: 3-as vagyok. Ketrectől függően nem olyan nehéz ügy ez se. Nekem egy ilyen van: [link]

Ezt egy kefével és zuhanyzó vízsugarával meglepően jól át lehet takarítani lankadt állapotban

2021. dec. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kivancsisagbol kiprobaltam szoloban, nalam volt a kulcs.

Pisiles, tisztalkodas maceras volt benne. Egesz ejszakat ataludni nem tudtam es nem volt turelmem hozzaszoktatni magam.

Alkalmankent izgato volt felvenni par orara, pl. konditerem elott.

2021. dec. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Na #3-as milyen volt az smpixie-s randi? :D
2022. jan. 18. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!