Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is tapasztalt olyat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tapasztalt olyat, mikor már beleunt a csajozásba és nem érdekelte a dolog, akkor elkezdtek tapadni rá a nők?

Figyelt kérdés
3 év után belefáradtam, hogy nem jön össze olyan csaj, amilyet én akarok és szimplán semlegesneműként kezeltem a csajokat. Nem udvaroltam stb. És azt vettem észre, h szinte vonzom őket. Munkahelyen, kisboltban, baráti társaságban. Ez lenne a titok?
2021. dec. 4. 09:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok velük bunkó meg semmi, de egy bók se hagyja el a számat már 3 hónapja. Konkrétan volt egy lány a munkahelyen, h céges buli után nálam alhat-e.
2021. dec. 4. 09:41
 2/12 anonim ***** válasza:
Velem nem volt ilyen (bárcsak lenne), de azt nekem is tanácsolták barátok, hogy az a bajom, hogy nagyon rávagyok görcsölve a témára, és emiatt nem vagyok elég laza és vonzó, nem szeretik a lányok. Ha meg leszarnám, és lazábban venném a témát, akkor nem látszana ez a kényszer rajtam. Lehet benne valami.
2021. dec. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ha nem velem történik, el se hiszem. Csak akkor nem értem miért tanácsolják mindenhol, hogy bókolj stb a lányoknak? A kulcs az, hogy legyél velük semleges vagy totál sz*rd le őket. Ez gondolom sérti az egójukat.
2021. dec. 4. 09:47
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

"hogy bókolj stb a lányoknak? "

Ez az illem és a szokás. A valóság az, hogy egy kedves férfit simán dob a csaj bármikor, ha feltűnik egy férfi, aki bunkó, de nagyon érdekesnek, vonzónak tűnik. A nők az érdekes, izgalmas pasikra buknak. Legfeljebb a gyerekeik apjának akarnak egy rendes, normális csendes férfit.

2021. dec. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen 4es, valószínű így van. Van még hova fejlődnöm.
2021. dec. 4. 09:54
 6/12 anonim ***** válasza:
Én tegnap döntöttem el, hogy beleszarok. Ha nagyon baszni akarok elmegyek prostihoz. Eddig kellett nekem az érzelem a szexhez, most mar nem érdekel semmi.
2021. dec. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6-os ez nem jó, mert benned düh van. Próbáld meg semlegessé tenni őket.
2021. dec. 4. 10:46
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem düh. Nem vagyok rá mérges. Olyan akarok lenni mint ő ebből a szempontból, érzelem nélkül szét kefélni az agyam.
2021. dec. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez bizony így működik.


Ha nem tepersz értük, ha lesz-rod őket, azzal azt váltod ki az agyukban, hogy "hmm, ha ez a fickó megteheti, hogy ennyire lesz-rós legyen, akkor biztosan nagyon tapadnak rá a nők, ezért nem teper különösebben egyik után sem".


Nyilván nem mindegyik nő működik így, de a nagy részük igen - én is megtapasztaltam fiatal koromban pontosan ugyanezt.


Naív, buta tinédzserként még én is azt hittem, hogy a nagy romantikus gesztusokkal, meg kedveskedéssel, meg bókolgatással meg lehet hódítani a csajokat.


Hát nagyon nem - és ha esetleg össze is jön veled véletlenül egy nő, nem fog igazán férfinak tartani.


Szóval ja, le kell sz-rni őket. Nem bunkón, hanem lazán, kicsit flegmán.

De semmi esetre sem szabad udvarolgatni meg bókolgatni meg nyáladzani.


Ha azt sugallod, hogy "nekem igazából mindegy, hogy dugunk-e, vagy sem, ha te nem, majd jön más", ettől magasabb státuszú hímpéldánynak tűnsz.


A nők úgy gondolkodnak, hogy minél kétségbeesettebben tepersz, annál kevesebb lehetőséged van válogatni, tehát annál alacsonyabb státuszú férfi vagy.

2021. dec. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"A nők úgy gondolkodnak, hogy minél kétségbeesettebben tepersz, annál kevesebb lehetőséged van válogatni, tehát annál alacsonyabb státuszú férfi vagy."

Gyönyörű megfogalmazás, ennyire tűpontosan még sosem láttam leírva. Abszolút egyetértek. Nem akarok elítélni senkit, a lányok sem tehetnek róla, hogy így működnek, de ez tény, hogy mindig is így működött a csajozás.

2021. dec. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!