Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteró fiúk/lányok,mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró fiúk/lányok,mi a leghomoszexuálisabb dolog amit kípróbáltatok vagy tapasztaltatok magatokon?

Figyelt kérdés
Milyen élményeitek vannak amelyekre akár azt lehetne mondani hogy homoszexualitásra hajaz de ti heteró-ként azonosultok magatokkal?

2021. máj. 9. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Kinyaltam egy csajt miutan egy haver megdugta
2021. máj. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Meg mondom őszintén nem számítottam ilyen dúrva példára #1-es :D

Teljes mértékben meg vagy győződve arról hogy hetero vagy és nem mondjuk biszex? Nem vonzanak cseppet sem más nők?

2021. máj. 9. 13:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szexcset. A lány bevallotta, hogy fiú. De annyira jól csinálta és az egész úgyis csak írogatás. Folytattuk. Játszotta tovább a lányt. Annyira izgatóan, hogy nem érdekelt, kívántam.
2021. máj. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Két farok egy szájban, punciban...

F35

2021. máj. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

magamra masztiztam a tükör előtt


19l

2021. máj. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

travinak öltözve vetköztem, majd szopást imitáltam gólyatáborban

annyira élethüre sikerült, hogy egyik évfolyamtársam még hónapokkal késöbb is melegnek hitt.

2021. máj. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Kivertem es leszoptam egy sracnak,ahogy o is megtette velem ugyanezeket. Kozben smaroltunk is.

Elveztem,jo volt..


DE


Ha 1-10es skalan az 1 a hetero,az 5 a biszex es a 10 meleg,akkor magam 3-4re raknam. Nem tartom magam biszexnek,mert nincs fantaziam pasikrol,nem jonnek be az utcan es sosem tudnek megszeretni egy sracot sem. 4 evig fiu kolis voltam,rengeteg meztelen test..stb es megsem volt egy arva gondolatom sem egy pasirol akkoriban. Egy noi testert viszont barmikor elolvadok.

2021. máj. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En nagy meretu dildokat hasznalok szeretem a feszito erzest amit okoznak de egyaltalan nem vonzodom a sajat nememhez es sosem volt semmifele sexualis erdekelrsegem felejuk.

29F

2022. dec. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!