Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak egyféle képpen tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egyféle képpen tudok elmenni, ez tud változni?

Figyelt kérdés

Ha hason fekve dörzsölöm a csiklómat, akkor tudok csak elélvezni.

Szűz vagyok még, és arra lennék kíváncsi, hogy akinek hasonló "problémája" volt, az később ha partnerrel volt máshogy is el tudott-e menni? Ez változhat?

Tapasztalatok is jöhetnek, köszi! :)



2021. dec. 4. 12:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Társkeresésből ne írjon senki privátot, légyszi
2021. dec. 4. 12:07
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
szűzen nekem is csak ez ment, mostmár sorozatélvezős hüvelyi-csiklói orgazmusos vagyok :)
2021. dec. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Oké, akkor van remény, köszi!😄
2021. dec. 4. 12:15
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Miért akarsz rajta változtatni? A szex nem arról szól hogy tudsz 50 féle módon eljutni a csúcsra, nem valami megfelelés kényszer, hanem örömforrás. Azt kell megtalálni ami neked jó és azt csinálni. Vannak akik sajnos nem tuják átélni az orgazmust - te igen, szóval inkább örülj neki hogy már megtaláltad hozzá az utat.
2021. dec. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4-es. Tudom, és örülök is neki. Nem szeretnék kifejezetten változtatni, csak kíváncsi voltam, pasival más lesz-e, esetleg intenzívebb vagy ilyesmi.
2021. dec. 4. 12:36
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

ez már így is egyel több mód, mint amit a nők 50%-a tud...

egyébként persze más lesz partnerrel

2021. dec. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Én is ilyen voltam. Így 15 évvel később is a csikló dominál nálam. Éppen ezért a kedvenc pózom a lovagló hiszen ott tudom dörzsölni ha akarom,

vagy felváltva mozogni mikor hogy jó. Nincs ezzel baj, azért szex alatt nagyobb orgazmusom van ígyis mint csak csiklót izgatva. Viszont anélkül nincs.

2021. dec. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17%
Egy jó kis átmenettel átlendítenélek a dolgon;)
2021. dec. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez nem gond. A szex tanulható. Az jó ha bárhogyan el tudsz élvezni. Sok nőnek soha nem sikerül .

Sajnos sokuk nem is tudja hogy amit érez, az nem az.

2021. dec. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Kérdező! Ha képtelen vagy az embernek normálisan válaszolni, akkor töröld innen magad!
2022. jan. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!