Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elképzelhető, hogy a jövőben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy a jövőben a robotokkal való szex legalább olyan élményt fog nyújtani, mintha emberrel csinálnád?

Figyelt kérdés

Nézd meg ennek a mozgását, tisztára emberi:


[link]


Ha élethű emberi külseje lenne, és be lenne programozva szexre, mi tudja, mire lenne képes.


2021. dec. 4. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
12%

Robot nem tud fingani, pisilni, kakilni, menstruálni, így nekem kiesik, mert én izgulok a nő testfunkcióira.


31/F

2021. dec. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Nekem az a bajom, hogy hogyan mosom ki a robot pin@jabol a g@cit?
2021. dec. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ügyes robotok, de valahogy nekem nem állt fel rá a cerka 😂

Bármennyire élethűen mozog, bármennyire ügyesen kommunikál a beültetett AI akkor is tudni fogod, hogy nem nő csak egy előre programozott, szilikonnal borított vasdarabot dugsz. A fleshlight is bármennyire élethű akkor sem p.na.

2021. dec. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem csak idő kérdése és lesznek élethű szexrobotok. Az első verziók még csak jok lesznek, de a későbbiek, már jobbak lehetnek az embereknél is. Tökéletes test, tökéletes mozgás, tökéletes arc. És az is biztos, hogy alaposan felforgatja majd a társadalmakat, kiegyensulyozotabbá teszi a viszonyokat, mert a férfiak nem lesznek többet rászorulva a nőkre. 20-25 év múlva ez olyan átlagos lesz mint most egy mobiltelefon.
2021. dec. 5. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

#2!

Olajjal!

2021. dec. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A szilikonmell is sokak számára elfogadott, sőt! A guminők iránt is van kereslet, nincs kétségem, hogy a robotoknak lesz helyük a maszturbálást segítő eszközök között. Ha a külseje emberi, a mozgása emberi, akkor meg fog felelni annak, aki meg tudja fizetni.

Azt természetesen nem hiszem, hogy összetéveszthető lesz egy robot egy emberrel, legalábbis még elég sokáig nem. Még az online asszisztensek a különféle weboldalakon is nagyon primitívek egy élő személyhez képest, hát még, ha személyes a találkozás. Mindazonáltal el tudom képzelni, hogy eljön az az idő, ha nem is néhány évtized alatt, amikor egy átlagos, vagy az alatti intellektusú személyt egy robot képes lesz úgy helyettesíteni, hogy egy meghatározott környezetben, egy bizonyos feladat teljesítése közben csak nehezen lesz megkülönböztethető egy embertől.

Örülök, hogy nem fogom megérni azokat az időket.

2021. dec. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy-két éven belül, de előbb-utóbb biztosan eljön az idő, amikor az ilyen szexrobotok elterjednek, és a hagyományos, hús-vér prostituáltakhoz hasonlóan használják majd sokan őket. Ahhoz viszont a jelenleg elérhető változatokénál jóval valósághűbb és természetesebb megjelenésre, illetve szabadabb mozgáskoordinációra lesz szükség. Valamint egy a mainál lényegesen fejlettebb mesterséges intelligencia sem ártana bele, amivel el lehet beszélgetni szex előtt/közben/után, illetve érzékeli magától az ügyfél igényeit, alkalmazkodik hozzá, stb.
2021. dec. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!