Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elképzelhető számotokra, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető számotokra, hogy 30 évesen összejönnétek egy 18 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Pár hónapja ismerkedtünk meg, a szex fantasztikus vele és sokkal érettebb a koránál. Ő nagyon szeretné a dolgot és igazából én is, de félek, a nagy korkülönbség miatt hosszú távon nem működne. Működhet?

2021. aug. 30. 11:10
1 2
 1/20 sterling.archer ***** válasza:
75%
Siman, ha normalis.
2021. aug. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
26 éves koromban összejöttem egy 16 éves lánnyal. 2 évig tartott a kapcsolatunk. Nem azért lett vége, mert túl fiatal volt hozzám, hanem mert minden tekintetben túlnőtt rajtam, mire leérettségizett.
2021. aug. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
30%
Csak szexre
2021. aug. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Lazy Lover ***** válasza:
97%
igen a szerelem meg a komolyság nincs korhoz kötve
2021. aug. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
41%
Szexre igen.
2021. aug. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
Én 26 vagyok, egy 17 éves lány teljesen megbolondított a múltkor, de nem lett semmi, mert van párom. Viszont, ha nem lett volna, valószínű, hogy bele megyek a dologba.
2021. aug. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

Ha te vagy a 30 éves férfi, akkor nincs min gondolkodni.


Ha csak úgy el vagy vele éveket, akkor sem raboltad az idejét, mert egy mai magyar nő csak 30 körül akar családot. Ha meg pár év múlva nősülni akarsz, meg utódokat, akkor erre is optimálisabb egy még nem elhasznált nő.

2021. aug. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
15%
Igen. Mert a 30 eves nők 90% ban kiégett, lestrapált szétkurt nőstények.
2021. aug. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Bármennyire is bizonytalan vagyok abban, hogy akarok -e komolyat, attól azért többet jelent, hogy heti 1-2 alkalommal teleélvezem, arra találnék mást. Viszont pont ilyen dolgok miatt, mint pl a családalapítás vagyok bizonytalan. Más életszakaszban járunk.
2021. aug. 30. 12:28
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lányok 16-25 éves koruk között vannak a csúcson. Ez a korosztály az, ami a legtöbb férfinek tetszik kortól függetlenül. 60 éves korodban is be fogsz indulni egy 18 éves lányra. Ez evolúciós dolog. Ők a legtermékenyebbek. Szóval azt feszegetni, hogy hány éves korodban ciki már 18 éves lánnyal járni, szerintem nincs értelme. Maximum majd ír a sok irigykedő. Ha olyan szerencsés vagy, hogy ilyen fiatal lány vonzódik hozzád, használd ki ezt az időszakot, élvezzétek egymást. Nincs ezen mit furcsállani.
2021. aug. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!