Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátság extrákkal kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátság extrákkal kapcsolat hogyan szokott kialakulni? Ki az aki kezdeményezi az egészet? Meddig vagytok képesek elmenni egy olyan kapcsolatban? (Pl: Gumi nélkül csinálni, lenyelni a végén stb)

Figyelt kérdés

2021. dec. 4. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

neten beszélgetünk jól alakulnak a dolgok aztán találka és jön a többi


F

2021. dec. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az lemaradt a végéről hogy Fiú vagyok. Csak mert kaptam üzeneteket hogy fiú vagy lány vagyok.
2021. dec. 4. 22:51
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszek ebben. Ha valakivel többször le feküdnék a kelleténel szépen jönnének valamelyik oldalról az érzések. És legtöbbször a nő érez így. Én tökéletes meg vagyok a férfiakkal ha 1-2 szex van csak. Ha állandó partnert akarnék inkább kapcsolatot keresnék. 24N
2021. dec. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Netes ismerkedés, nyíltan leírjuk ki mit szeretne, aztán tali. Ha van vonzalom akkor már vagy az első talin vagy másodikon szex és így tovább :)


N

2021. dec. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Nekem netről - egészen pontosan ittenről - volt részem benne.


Azért egész messzire elmentünk :)

32f

2021. dec. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Barátságból kialakul "extra", avagy kötetlen laza a netről akit korábban nem ismertél még? Nem mind1... Utóbbi esetben (kötetlen laza) szimplán ismerkedsz mint amúgy csak közlöd hogy téged csak "kötetlen laza", avagy szexkapcsolat érdekel.
2021. dec. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Utóbbi esetben (kötetlen laza) szimplán ismerkedsz mint amúgy csak közlöd hogy téged csak "kötetlen laza", avagy szexkapcsolat érdekel."

Ja, és az nem barátság extrákkal.

2021. dec. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez elég ritka a valóságban. Ha néha összejártok dugni, az nem barátság, ha tényleg barátok vagytok, annak meg legtöbbször az az oka, hogy az egyik fél részéről nulla vonzalom van, így szex nemigen lesz belőle. Ha pedig barátok is vagytok, vonzalom is van, szexeltek is, ott meg elég hamar meg fognak jelenni a barátságon túlmutató érzelmek.
2021. dec. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
Ilyen ostobát kérdezni... Minden nő mást enged az ágyban. Ezt tudnád ha már dugtál volna!
2021. dec. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
31%

Batmeddig hahlando vagyok elmenni

Hisz arra épül az egész kapcsolat..

Uu de ram férne egy ilyen majd egyszer.... Xd

2021. dec. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!