Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40 év körüli férfiak! Egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 év körüli férfiak! Egy stabil, de kicsit ellaposodott kapcsolatot otthagynál, ha egy 20 évvel fiatalabb lány (aki bejönne) kezdeményezne?

Figyelt kérdés
Ő nem tudná, hogy kapcsolatban vagy.
2021. okt. 27. 13:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%

nem.

de a lánnyal kavarnék.


44 éves férfi

2021. okt. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%

Nem, soha nem csalnám meg a feleségem, otthagyni meg aztán végképp nem. Ha el van laposodva a kapcsolat azt viszonylag könnyen fel lehet tüzelni, akkor már inkább minimális energiát belefektetnék, hogy feldobjam a stabil kapcsolatomat (főleg, mert a gyerekeim anyja), minthogy csak úgy hátrahagyjak mindent.

Ismered a bölcs ősöreg mondást:

1.) Mindnek ugyan az van a lába között

2.) Este a hálóban leoltott villanynál mind ugyanúgy néz ki

Jó persze nyilván nagy önbizalom fröccs lenne, hogy egy ennyivel fiatalabb csaj kezdeményezne, de flörtölésnél tovább nem mennék el vele. Az új csajtól kapott szecuális energiát inkább fektesd a meglevő párodba, hidd el jobban jársz. Perszen nem tudom, hogy a jelenlegivel mióta vagytok együtt...én csak 34 vagyok, 15 éve vagyok párommal és van 2 gyerekünk. Nem kérdés, hogy nincs az a huszonéves kiscsaj akiért eldobnám őket.

2021. okt. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Mint huszonéves nő, akinél rengeteg 40es házas pasi nyomul, elmondhatom, hogy a legtöbb nem hagyná ott az asszonyt, de szanaszét dugná a kiscsajt. Hányinger, de ez van. Manapság ennyi gerinc szorult az emberekbe.
2021. okt. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Ha gyerek van (ahogy nekem pl. van), úgy fel sem merülne, vagy legalábbis sokkal több kellene egy feszes testnél és helyes pofinál. De megpróbálkoznék párhuzamosan futtatni egy ideig. Ha nem lenne gyerek, akkor könnyebben mozdulnék, de ott sem hiszem, hogy nagyon tartós kapcsolatra terveznék.
2021. okt. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Nálam ez a kérdés ennél sokkal bonyolultabb... Csak a testi fiatalság miatt nem hagynám el a feleségem (ha lenne) de ha tegyük fel már nem akarna közös programokat kirándulásokat stb, viszont a fiatalabb lány igen, akkor elképzelhető hogy eljönne az a pont hogy döntenem kellene... Sosem gondoltam úgy egy lányra csak azért mert fiatalabb hogy de szét..., ráadásul ha össze is jövünk komoly kapcsolatra és ha azt látja hogy én könnyen a semmiért elhagytam a a feleségem/ párom akkor nem tudatosan de lehet hogy nem bízna meg bennem, és az is meglehet hogy egyszer csak ő tenné ki a szűröm. 42 f
2021. okt. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
Attól függ, mit akarna, miben lenne benne a 20 év körüli lány. Ha például sok pénzért teljesítené a fétisemet, akkor az valószínű tetszene.
2021. okt. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%

Ha ellaposodott, érzelmileg kihűlt a dolog akkor fejben biztos hogy megfordulna megdugná. Az már egyéni habitus kérdése megteszi-e. Ha nem teszi meg fizikailag az inkább a kockázat, lebukás miatti félelem miatt van nem pedig a kötődés, szeretet miatt.

A félrelépéshez két dolog kell: szándék és lehetőség. A képletben nem szerepel az életkor... aki félre akar lépni és úgy jön ki a lehetőség az saját korosztálybelit is megdug, nemhogy egy 20-on éves csajt.

2021. okt. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
A 20 eves csajt mindenkepp levarrnam. Ha az elso jo volt, akkor utana rendszeresen. Hogy otthagynam e az asszonyt az viszont sokmindentol fugg.
2021. okt. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem volt hasonló. Összejöttem egy nálam sokkal fiatalabb csajjal, el is váltam volna érte, de végül a nejem nem hagyta, és győzött a józan ész.

Bármennyire vonzó volt, és felvillanyozott a lehetőség, hogy legyen pár szuper boldog évem vele, rájöttem, hogy úgysem tartott volna néhány évnél tovább. Annyiért meg végül nem dobtam el a családot, és szakítottam inkább a csajjal.

2021. okt. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Két különböző dolgot kérdezel. Az egyik hogy félrekúrna-e (a többség igen), a másik hogy otthagyna-e 20 éves csajjal. Ha az utóbbi MÉG nem is történik meg, akkor majd előbb-utóbb lesz olyan szeretője akivel majd le is fog lécelni nem csak dugja.

Persze ha te zöldkártyát adsz neki hogy dugjon akivel csak akar akkor lehet nem mert kellemes kis status-quo (bár ilyenkor is előfordulhat összeszerelmesedik a dugópáros). Ellesztek egymással lakótársként életetek végéig miközben mindenki máshol keresi a boldogságot, szép kis jövőkép.

2021. okt. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!