Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk amikor a csajotok leveszi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk amikor a csajotok leveszi a bugyiját és a szennyesbe dobja akkor kiszoktátok onnan venni titokban és szagolgatjátok,farkatokhoz dörzsölitek?

Figyelt kérdés
2021. dec. 7. 22:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Ilyet általában csak az csinálna, aki soha életében nem volt ennél közelebb puncihoz. Akinek van nője, annak eszébe sem jut ilyesmi.
2021. dec. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem titokban. Volt már, hogy ráhúztam a fejemre a bugyiját és bementem hozzá a szobába. Csak röhögött meg mondta, hogy beteg állat vagyok.
2021. dec. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Ha be vagyok indulva akkor szexelünk nem ilyen f@szságokat csinálok
2021. dec. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem inkább egy fetish?
2021. dec. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
csak a zokniját
2021. dec. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Nekem lelankadna a farkam attól, ha a szar*s, hugyos, izzadt, véres bugyiját kéne szagolgatnom. És nem, ez nem igénytelenség, nem véletlenül hordunk alsóneműt, ilyen jellegű dolgok kerülnek/kerülhetnek bele a nap folyamán, persze nem literszámra, de érintkezés megvan. Ha kanos vagyok, akkor szex és kényeztetem a testét meg ő is az enyémet.
2021. dec. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%
6. A te csajos bugyija szаros? Az elég igénytelen… 
2021. dec. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

#7

Számítottam erre a válaszra, azért is tettem hozzá, hogy nem kilószámra meg literszámra, de attól, hogy kitörlöd a s*gged nyáron sz*rás után, aztán visszahúzod a bugyit, attól még nem egy patyolat leszel, mint fürdés után..

2021. dec. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Mi a faxért szagolgatnád amikor ott van élőben is a p.nci? A p.ncit "dörzsöld" a brokihoz ne a bugyit. A fehérnemű fetisizmus beépíthető a szexualitásba is, de nem így.
2021. dec. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%
Én másokét szoktam pl vendégségben. :)
2021. dec. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!