Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudassam máshogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudassam máshogy a pasimmal ha szexelni akarok?

Figyelt kérdés

Szenvedélyesen csókolom. Erre néha feláll a farka. De ennyi. Legtöbbször ennyiben marad a téma. Simogatom a farkát erre fel sem áll neki.

Volt hogy elkezdtem játszani a farkával vertem szoptam. Erre ha fel is állt neki azt mondta hagyjam abba mert most nem akar elélvezni.

Hogy a fenébe lehetne még tudatni vele ha kívánom?

Bezzeg ha ő akar szexelni nekem készen kell állni és mindegy ha fáj is a behatolás akkor is csinálni kell.


2021. dec. 9. 07:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
32%

"Bezzeg ha ő akar szexelni nekem készen kell állni és mindegy ha fáj is a behatolás akkor is csinálni kell."


---Ugye hogy nálad is van ilyen, csak te még külön ide is kiírod. Hidd ek, tökeletesen össze illetek.😅

2021. dec. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
Hogyha egyszer nem szeretné akkor ez van, bár igen ritka ilyen ember szerintem, akit szopsz és azt mondja hogy "áh hagyd"
2021. dec. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%
Húzd le a bugyid és nyomd az arcába magad! :D
2021. dec. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

1. Igen mert pl.reggel arra kelni hogy már veszi le a bugyimat és dugja is be. Nem érdekli hogy fájdalmas nekem és volt hogy vérzett is a puncim utánna.

És én mindíg engedem neki hogy szexeljünk. De ha én akarom akkor soha nem volt még hogy szexeltünk volna.

2021. dec. 9. 07:28
 5/24 anonim ***** válasza:
95%
Ez elég trógerség.
2021. dec. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
98%
De miért vagy együtt olyannal akit nem érdekel hogy fáj neked a szex, annyira száraz vagy hogy vérzik és akit nem érdekelnek a vágyaid?
2021. dec. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Johanna81 ***** válasza:
97%

Ha belém kérdezés/minden előzmény nélkül csak úgy beledugná ki is kaparnám a szemét. Bár én eleve ilyen emberrel nem is jutnék el odáig, hogy mellettem aludjon. Azért ez a fokú önzőség szerintem jól látható kellett legyen számodra is abból hogyan áll az élet _bármilyen_ kérdéséhez.

Tanuld meg becsülni, szeretni önmagadat, ezt a tuskót meg hajtsd el a fenébe. Dugogassa véletlenszerűen a kutyájába.

2021. dec. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%
Nem bántjuk az állatokat!
2021. dec. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Johanna81 ***** válasza:
95%
Igazad van, elnézést! Azt szerettem volna csupán érzékeltetni, hogy nem a kutyája vagy akivel akkor játszik amikor épp kedve van hozzá. Se nem a szexuális játékszere.
2021. dec. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%
dobd ki! az ilyen kan, nem férfi!
2021. dec. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!