Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudassam vele hogy le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudassam vele hogy le akarok vele feküdni?

Figyelt kérdés

Tetszik egy idősebb pasi a környezetemben de van neki barátnője.

De én le szeretnék vele feküdni ettől függetlenül is.

Hogyan tudassam ezt vele?

Lenne egyáltalán vajon esélyem nála?

Vagy felejtsem el.

Én 27 ő 45.

Privát üzenetet nem kérek, nem válaszolok rá.


2018. máj. 7. 12:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ne tegyél tönkre más kapcsolatot csak azért mert a te életed szar. Egyáltalán nem biztos, hogy a kérdésben említett férfinek szüksége van rád egyáltalán.
2018. máj. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el,nem lenne szép dolog.Gondolj arra,hogy a barátnője helyében Te mit éreznél ha megtudnád.
2018. máj. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Kèrdezd meg.

Biztosan nem fog haragudni èrte.


Bàr ha van pàrja ès hűsèges,jól működik minden közöttük ès ha van esze nem dug fèlre.


Ha nem hűsèges tièd a pàlya.

2018. máj. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket.
2018. máj. 7. 12:41
 5/31 A kérdező kommentje:
Igazából senki életét nem szeretném tönkre tenni. A pasinak köz tudottan volt már több kalandja is a lány mellett, nekem viszont most épp nincs senkim, és tetszik nagyon csak ezért gondoltam erre.
2018. máj. 7. 12:43
 6/31 anonim ***** válasza:
Elore bocsánat a válagatatlan szavakért, de attol mert neked viszket a p....d, még nem kell más ember kapcsolatát tonkretenni. Ne légy lotyo. Keress egy más férfit, akinek épp nincs senkije. 27 éves noként akkora a választékod.
2018. máj. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
56%
Gyorsan felejtsd el inkább...ne akarj csúnya bonyodalmakat az életedbe...
2018. máj. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek..

Kb erre számítottam.

Egyébként mint mondtam a pasi csalja a lányt évek óta, a lány is tudja de nem hagyja el mondjuk úgy kényelmi szempontból.

Ennek tudatában is szemétség lenne szexelni vele? :)

2018. máj. 7. 12:56
 9/31 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezd meg a pasit, hogy szexelne-e veled, illetve kérd meg, hogy kérdezze meg a csaját, hogy szexelhet-e veled. Ha mindkettőre igen a válasz (és a második kérdésben nem fog hazudni a pali, hogy megkérdezte) akkor szabad a pálya.
2018. máj. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Az ilyet negyszemkozt, de ott nyiltan lehet intezni. Na jo, nem alparian, de egyertelmuen hogy kideruljon, hogy tudsz a nojerol es te sem akarsz kavarast, pl.nyilvanos helyen randi, vacsora, mozi. Hanem az erdekel hogy legyenek orgazmusok. Tehat a korrekten, egyertelmuen. Remelem segitettem.
2018. máj. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!