Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lesz egy szopas jo? Es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz egy szopas jo? Es mitől lesz rossz? Tapasztalatok is jöhetnek.

Figyelt kérdés
2021. dec. 11. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó: odafigyel, érzéki, nedves
2021. dec. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha élvezetből csinálja a nő, ha felizgatja, ha figyel a pasira közben,játszik a makkján nem csak bólogat stb.

N.

2021. dec. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem senki sem juttatott el még korábban orálisan, csak most a feleségem.



Nekem az a módszer vált be, ha száj és kéz egyidejűleg mozog, a fitymát lehúzva tartja a marok, és a kezét nem csupán fel-le mozgatja a fej mozgásával összhangban, de közben csavargatja is.


[link]


A sebesség is pont úgy jó számomra, mint a fenti gifen.

2021. dec. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ettől jó nekem: bő nyállal csinálják,nyalogatják nem csak a makkom hanem a farkam többi részét, játszanak a golyókkal is, szívják finoman, a herezacskót szintén nyalják

Makkot rendesen bekapni

Orál közben lehet irányítani a fejét ritmusra le fel mozgatni ahogy nekem jó


Amitől nem jó: fogaznak, csak a makk hegyét nyalogatják, eleve alig kerül be a partner szájába csak szopogatják mint valami jégkrémet, sok a kézimunka golyókkal, zacsival nem foglalkoznak, nem elég nyálas

2021. dec. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ebből is látszik, hogy nincs univerzális igazság, az egyénnél magánál kell megtapasztalnod.


Én például kifejezetten utálom a herék szopogatását, morzsolását, mert nagyon fájdalmas, a hímvessző nyalogatásából pedig nem érzek szinte semmit, így szintén csak látványra jó, filmen, viszont átélni nem.

2021. dec. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!