Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már többes felállásban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már többes felállásban rossz tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Párcsere vagy hármas kapcsán, amikor nem csak csalódtatok, hanem kifejezetten rossz élmény lett a vége? Pl. erőszakoskodott a bevont illető, vagy olyan dolgot erőltetett és csinált is, amit Ti kifejezetten nem akartatok vagy nem volt jó nektek stb.


Ha volt ilyen, írjátok meg röviden, hogy mi történt.


Előre is köszi a válaszokat!



2021. szept. 5. 09:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

Az volt a legbosszatntóbb, amikor az a srác akit bevettünk volna, nem jött el, így a sokáig szervezett többes elmaradt.

Sajnos sokan csak álmodoznak, de a tettek mezejére nem mernek lépni.

Persze az óta ismerek olyan igényes srácokat akik szívesen jönnek, ha kedvünk van hozzá.

Szívesen ismerkednék hasonló érdeklődésű nőkkel...

F

2021. szept. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
Ez miért heteroban van?
2021. szept. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Én voltam a 3. , a pasi fogdosott és meg akart dugni mar az elején. Pedig tisztàztuk hogy full heteró vagyok. Így félbemaradt a játèk.
2021. szept. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 hol kellene lennie?
2021. szept. 5. 09:56
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
hasonló mint a 3 válaszolónál .
2021. szept. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Nekem már az is kellemetlen volt, amikor csatlakoztam egy házaspárhoz, és nem akarták megérteni, hogy gumit akarok felhúzni. Szerintük ezzel olyannak néztem őket, akik fűvel-fával dugnak válogatás nélkül. Végül csak hajlottak rá, de a nő az puffogott szex után. Én meg úgy jöttem el, hogy hiába szép a feleség, ha az alapvető védekezésen fennakad, és ez rendesen idegesített.
2021. szept. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem volt ilyen.


Csak baráti körből vettünkbe harmadiknak fiút, ezzel kizártuk a felesleges köröket, és a problémákat is.

2021. szept. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező! 2-es versenyző vagyok.

Szerinted?

Olvastad a kommenteket?

Legalább egyéb vagy bi kategória a hármas felállás mert ebben két nem ugyanaz.

Heteroknál zavaró ha a saját nemedet látod pucéran.

2021. szept. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves #2-es igen, a kérdésem hetero keretek között értelmezendő mivel hetero kategóriában van, ha valakinek heteroként gondot jelent egy azonos nemű közeledése akkor had írja már meg, pláne ha a kérdés a rossz tapasztalatokról szól.
2021. szept. 5. 13:55
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
zavart hogy a srác fogdosott alul amíg a bnőjével voltam
2021. szept. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!