Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, nektek is vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek is vannak olyan napjaitok, hogy a golyóitok nagyobbak a szokásosnál?

Figyelt kérdés
Sokkal kanosabb is vagyok ezen napokon, és jóval nagyobbak a heréim is..

2021. dec. 12. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem inkább csak lógósabb.
2021. dec. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem speciel most is, ilyen mikor már nagyon tele vagyok és ha időben nem távozik a cucc még görcsölnek is.
2021. dec. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem vettem észre magamon, hogy a mérete változna.

Nekem csak a lógása változik.

2021. dec. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Persze. Minden pasinak minden holdtölte előtti napokon ilyen. A csajok ilyenkor romantikára hajlamosabbak, mi meg fickósabbak vagyunk.
2021. dec. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Páromét figyeltem meg, hogy időnként teljesen leengedi a golyóit.

De azt nem vettem észre, hogy változik-e neki maga a golyó mérete.

2021. dec. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pl ha fázik az ember, összeugrik a zacsi, melegben meg teljesen ellazul, szó szerint, mint egy zacskó kinyúlik.
2021. dec. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

a herék maximum szexuális izgalom hatására nőnek meg. pontosabban telitődnek vérrel, ettől lesznek kemények és akár 50%-kal nagyobbak


a kész himivarsejteket pedig a mellékhere, ami az embernél nem túl nagy, az a kisebb dudor a here alsó végén, szóval nincs olyan hogy tele van a here.

2021. dec. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!