Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetne egyedül nőként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne egyedül nőként swinger vagy orgia partyban részt venni, ha nem ismrek egyetlen egy ilyen embert se aki járna ilyen helyekre?

Figyelt kérdés

Kedves szingli férfiak, ha nem tudtok konkrét választ adni a kérdésemre kérlek ne fáradjatok a privát megkereséssel, mert se alkalmi, se szexpartnert nem keresek se itt, se máshol.


Swinger klubokban már voltam :)


2021. dec. 14. 01:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én vagyok hülye, de nem értem mi a kérdésed. El akarsz menni klubokba, de az a bajod hogy nem ismersz senkit aki elkísérne. Majd leírod, hogy voltál már klubokban. Most akkor mit szeretnél tulajdonképpen? Ha privát összejövetelre gondolsz, arra nyilván nem mehetsz, ha nem ismersz senkit. Logikus is szerintem. Hogy is hívnának meg, ha nem ismernek.
2021. dec. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, de ilyen hülye kiírást régen láttam, hajnal van, de a nap kérdése címre esélyes!

Minden hülye írni fog, sokkal jobban jártál volna a swinger klubban érdeklődni.

2021. dec. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Te véletlenül nem az a nő vagy, aki rendszeresen a nőként való férfiprostizást is szokta itt kérdezni?
2021. dec. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tekintve, h a swinger klubok borzasztóan rosszak budapesten ezért kerestem volna privát szervezésüt ahol a szervező akár meg is bizonyosodhat h nem valami kamu emberke vagyok. És egy szexualitas kategóriában csak lehetnek olyanok akik rendeznek hasonlókat.
2021. dec. 14. 01:46
 5/14 A kérdező kommentje:
Férfiprostizást? Azt meg mégis minek nőként nekem? :D
2021. dec. 14. 01:46
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

5

Ezt én sem tudom, csak egy időben egy nő rendszeresen azzal írkált itt hogy férfiprostizni akar, több kérdést is írt a témában, kb egy hete is írt róluk.

2021. dec. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én az nem lehettem. Nincs is szükségem rá :) Az utolsó kérdésem másfél hete lett fent az is az üzletek, pénzügyek kategóriában
2021. dec. 14. 01:55
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem lévőket adom.

Amúgy nem értem a problémád. Vannak szexpartnerkeresők, írd ki, hogy te ezt keresed és lesznek jelentkezők. Akár tinderen is kereshetsz.

2021. dec. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szvingerclubba menne,de itt rinyál,nehogy vki ráírjon.


Biztos majd ide kirakja neked,hogy Bögöcsnádaljában,a Pacsirta utca 20 ban lesz legközelebb a party.

2021. dec. 14. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

Kamu, troll kérdés!

Egy nő nem így fogalmaz, legalábbis az értelmesebb nőkre gondolok, a többinek szabad!

2021. dec. 14. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!