Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol szoktatok találni snapre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol szoktatok találni snapre lány masztipartnert?

Figyelt kérdés
Anotalkon csak a fiuk vevők erre lányok nem nagyon, 1-2 kivétel van csak

2021. dec. 15. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Van rá partnerem élőben:D
2021. dec. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Sehol. Nem is kedvelem a Snapet
2021. dec. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
:D istenem. Miért nem dugsz inkább élőben? Nem lenne több értelme?
2021. dec. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Bárhova is mész, bármelyik platformot is használod legalább 1:500 a jelentkezők aránya (s nem a nők javára), ja meg erre jut még 50 magát nőnek kiadó meleg 😂

S nem árt ha tudod. 20 nő akinek kellően szimpatikus, vonzó lennél hogy akár találkozna veled élőben is 19 azonnal elküld a pléhbe ha chatizélni akarsz. Angol tudósok szerint élőben meg jobb, szóval gondolkoznék a dolgon van-e egyáltalán értelme.

2021. dec. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Megsúgom: a nők nem vevők ilyesmire. 1000 között talán egy.
2021. dec. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én utoljára akkor voltam vevő ilyesmire, mikor 16 éves voltam. És akkor se egy idegen pasival, hanem olyannal, akit korábban már ismertem és kedves, visszahúzódó fiú votl, tehát bíztam benne, hogy tuti nem kerülnek ki a fotók.

Szerintem ezt az ötletet felejtsd el, mert normális nő ilyenbe nem fog belemenni.

2021. dec. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Áthívom a szomszédasszonyt! 10 szem frontin,meg egy liter falmelléki bor.
2021. dec. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!