Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek 28 éves, kisfarkú,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 28 éves, kisfarkú, krónikus szűzként van értelme minőségi prostival elveszítenem vagy inkább csak mégnagyobb lelki trauma lesz?

Figyelt kérdés

Sose volt barátnőm, mert a kis méretem miatt (15/3,5) nem lenne bátorságom valaha is lány előtt levetkőzni (nem mintha a 169cm/57kg alkatom annyira vonzó lenne bármilyen lánynak).


Viszont arra gondoltam, hogy mégis egyszer elkéne veszítenem (nyilván egy vonzó prostival ha már fizetek főleg, hogy válogatós is vagyok) viszont a szexuális gátlások miatt amúgy pszichésen se vagyok rendben és félő, hogyha egy prostival veszíteném el, aki előtt még be is égek akár azért mert hamar eldurranok vagy konkrétan semmit nem fog érezni a kis péniszemből akkor még ennél is nagyobb lelki teher lesz rajtam.


És mivel azt követően sem lenne egy ezreléknyi esély sem "hétköznapi" barátőre így lehet, hogy a magány mellé felszednék egy adag lelki traumát miközben csak annyit mondhatok el magamról, hogy egyszer sikerült vaginába helyeznem a pö***met.


Szerintetek megérné ez vagy inkább hagyjam az egészet?



2021. dec. 16. 20:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Te is tipikus visszatérő vagy, kb havi 1x kiírod ugyan ezt. 28 évesen találd már ki mit akarsz, ne mi szavazzuk meg, hogy prostizz-e.
2021. dec. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem tulspilazod ezt. A 15 nem is átlag méret, hanem inkább picit felette van. A 169cm tok OK a 150 centis pici lányoknak. 50 feletti nő vagyok, a nyáron volt egy alkalmi szexem, ott valóban pici volt, 10 cm alatti. Életem egyik legjobb szexe volt- nem a méret az elsődleges.
2021. dec. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem a méreteddel van baj. Még az átlag fölött vagy.

A probléma a túlagyalás, és ahogy írtad is, a válogatósság.

Ha elveszítenéd prostival, rájöhetnél, hogy a szex nem agysebészet. Bele lehet jönni, rá lehet érezni mi kell a nőnek.

A válogatós hozzáállás már más téma. Azzal nem igazán lehet mit kezdeni.

2021. dec. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Neked nem a méreteiddel vagy a szűzességeddel van bajod. Csak szimplán egy vesztes vagy aki még csak nem is próbálkozik.
2021. dec. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
egy balek vagy
2021. dec. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Nincs ertelme,menj szakemberhez a pszichés problémád miatt.
2021. dec. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%

1) A méreted átlagos, nem azzal van a baj, hanem nyakon felül.

2) Úgyhogy keress fel egy jó pszichológust.

3) Még arra sincs elég vér a pucádban hogy egy prostit felhívj akkor hogy akarsz csajozni?

4) Ha úgy érzed csak az húz vissza hogy szűz vagy akkor TALÁN segít a prosti (elveszíteni) ha abból erőt tudsz meríteni. Bár szerintem neked a szorongásaid ennél már mélyebbek, szóval inkább 2-es pont.

5) Válogatós... aham... szóval csajozni nem tudsz de a k.rva nagy igények megvannak ugyi? Nos én meg csóró vagyok, lyukas a zsebem de azé' se használt Octáviát veszek hanem zsír új A8-asra ácsingózok.

2021. dec. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez nem kis méret

Az átlagnál viszont alacsonyabb vagy

2021. dec. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%

Azért hazudni se kéne. A 15cm hossz már nem rossz, de a 3,5cm nagyon vékony. Azt kb meg se érzi egy átlagos nő. A magassága meg alapból kizáró ok a nők minimum 90%-ánál. Mi értelme hazudni?


Le lehet pontozni, amiért én legalább őszinte voltam és nem akarom hazugságokkal belevinni a biztos kudarcba, amitől lelkileg csak még rosszabbul lesz.

2021. dec. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%

9-es ne haragudj de vagy te voltál átlagon felüli partnerekkel, vagy férfi vagy és a komplexusaid, elvárásaid, elképzeléseid veted képernyőre.

A kérdező méretei pont átlagosak.

Talán kicsit felette is van

2021. dec. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!